کد خبر: ۶۷۹۶۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲

یکی از مهمترین اولویت های زیرساختی، شبکه فیبر نوری بوده زیرا واحدهای صنعتی و تولیدی به سمت هوشمندسازی حرکت می کند.

تجهیز 9 شهرک و ناحیه صنعتی خراسان رضوی به شبکه فیبر نوریبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، در بازدید از فاز 4 شهرک صنعتی توس به همراه مدیر مخابرات منطقه استان، اظهار کرد: تکمیل و توسعه متوازن زیرساخت های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، زمینه لازم را برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم کرده و تأمین زیرساخت های مخابراتی نقش موثری در حضور سرمایه گذاران صنعتی دارد.

وی با اشاره به مزیت‌های اتصال شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شبکه فیبر نوری افزود: یکی از مهمترین اولویت های زیرساختی، شبکه فیبر نوری بوده زیرا واحدهای صنعتی و تولیدی به سمت هوشمندسازی حرکت کرده و با اتصال به تکنولوژی های مخابراتی می توانند خدمات مختلفی در بخش های ارتباطی خود ارائه کنند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: مخابرات منطقه توجه ویژه ای به شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان دارد و امیدوارم با تعامل بیشتر با یکدیگر در راستای رفع مسائل صنعتگران در حوزه های ارتباطی گام های موثری برداریم و شاهد ارائه خدمات مطلوب به صاحبان صنایع باشیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر 31 شهرک و ناحیه صنعتی دارای تلفن ثابت بوده و شهرک‌ها و نواحی صنعتی توس، تربت حیدریه 1،تربت حیدریه2، کاویان،کاخک، قوچان1،تایباد، سبزوار2 و مه ولات به شبکه فیبر نوری تجهیز هستند و 5 شهرک تربت جام، باخرز، درگز ، قوچان2 و عطار و همچنین فاز 4 توس هم تاپایان سال تجهیز می شوند.

در ادامه علی کارگزار مدیر مخابرات منطقه استان خراسان رضوی، گفت: بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته نسبت به تامین زیرساخت های مخابراتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی همكاری و مساعدت لازم انجام می شود.

وی افزود: با توجه به محدودیت در تامین فیبر نوری، اجرای طرح فیبر نوری شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال حمایت از کالای ایرانی از اولویت های اصلی مخابرات استان بوده و با جدیت دنبال خواهد شد.
 
 
انتهای پیام//ف.ح

 

اجرای طرح فیبر نوری شهرک‌های صنعتی از اولویت های اصلی مخابرات خراسان رضوی

 
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر