کد خبر: ۶۷۹۶۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه مسافربری غرب خبر داد؛

سرگرد سندگل از دستگیری یک جیب‌بر حرفه‌ای در محوطه مسافری خبر داد که از غفلت مسافران سوءاستفاده می‌کرد.

دستگیری جیب‌بر پایانه مسافری غرب تهران هنگام فراربه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرگرد حسن سندگل رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه مسافربری غرب گفت: صبح روز گذشته ماموران هنگام گشت‌زنی در محوطه این پایانه فردی را در حال سرقت تلفن همراه یکی از مسافران مشاهده کردند و بلافاصله به تعقیب وی پرداختند.
 
وی افزود: متهم که پس از سرقت سعی داشت با استفاده از شلوغی و ازدحام محل از دست پلیس فرار کند، بدون توجه به اطرافش پس از برخورد‌های مکرر با شهروندان و مسافران، به سمت در خروجی پایانه مسافری غرب متواری شد که در نهایت پیش از خروج از محوطه، دستگیر شد.
 
سرگرد سندگل تصریح کرد: متهم به محل سرقت بازگردانده شد و در حالی که سعی داشت با فریاد و جو سازی خود را از دست قانون رها کند با مالباخته روبرو شد و وی با شناسایی گوشی تلفن همراهش که از جیب سارق بیرون آمده بود، از وی شکایت کرد و متعاقبا، متهم برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.
 
رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه مسافربری غرب تهران خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت و جیب بری از مسافرانی که برای سفر به پایانه مسافری غرب مراجعه می‌کردند، اعتراف کرد و گفت: با پرسه در این محوطه از مسافران سرقت می‌کرده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر