کد خبر: ۶۷۹۶۹۱۸
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل؛

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: شهرستان بیله سوار قابلیت و ظرفیت بالایی در زمینه تجارت و بازرگانی بین الملل دارد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اسحق رسولی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در دیدار با فرماندار بیله سوار افزود: با توجه به تعریف مسؤولیت اجتماعی برای شهر‌های استان، شهرستان بیله سوار قابلیت و ظرفیت بالایی در زمینه تجارت و بازرگانی بین الملل دارد و نقطه تعاملات بین المللی محسوب می‌شود.
وی به ایده‏ی راه اندازی پایانه صادرات در این شهر اشاره کرد و گفت: پایانه صادرات مدنظر باید خمیرمایه دانشی داشته و فعالیت‌های آن بر پایه دانش بنیان باشد و ورود به این حوزه سنتی نخواهد بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل یکی از برنامه‌های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل را تبادل علمی با کشور‌های همسایه عنوان کرد و گفت: در تلاش هستیم تعاملات علمی در زمینه‌های انتشار نشریه، برگزاری کنفرانس علمی، دوره آموزشی مشترک و تبادل دانشجو و استاد با دانشگاه‌های جمهوری آذربایجان برقرار کنیم که در این زمینه همکاری و حمایت مسؤولان دولتی حائز اهمیت است.
رسولی دانشگاه را بخش اصلی و شتاب دهنده توسعه هر منطقه عنوان کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در رویکرد جدید خود فعالیت‌های نوینی را به سمت نوآوری، فناوری و کارآفرینی آغاز کرده تا به خدمات خود در حوزه مسؤولیت اجتماعی تنوع بخشد.
وی تاکید کرد: دیدگاه مثبت مسؤولان محلی این فرصت را به دانشگاه می‌دهد که برای توسعه‏ی منطقه و پیشبرد برنامه ها، همکاری‌های لازم انجام شود.
انتهای پیام/ح

راه اندازی پایانه صادرات در بیله سوار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر