کد خبر: ۶۷۹۶۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه توسعه زیرساخت‌ها و برنامه‌های گردشگری استان را زمینه ساز بهبود حفاظت از آثار تاریخی و رونق تولید و فروش صنایع دستی استان دانست.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت : با توجه به شرایط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توقعات از این دستگاه در افکار عمومی و بدنه مدیریت ارشد استان بسیار بالاست.

وی گفت : باید با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای بهبود شرایط سازمانی و ارتقاء شاخص‌های کلی اداره کل و برآورده کردن توقعات افکار عمومی اقدامات مناسب صورت گیرد.

وی با اشاره به حوزه گسترده فعالیت این سازمان بیان داشت: در حوزه میراث فرهنگی با توجه به تنوع و کثرت آثار، ضرورت حفاظت و مرمت آثار تاریخی و ساماندهی مجموعه‌های تاریخی امری اجتناب ناپذیر و با اهمیت است که باید با تلاش بیشتر و استفاده مناسب از توان کارشناسی موجود و نیز جلب مشارکت‌های مردمی صورت گیرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه همچنین صنایع دستی را فرصتی بسیار مناسب برای ایجاد اشتغال در استان عنوان کرد و گفت: باید در این مسیر از ظرفیت‌های بین بخشی برای توسعه صنایع دستی بهره مناسب برده شود.

قادری در ادامه توسعه گردشگری را مساله‌ای کلیدی و محوری در فعالیت‌های اداره کل عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید سازمان میراث فرهنگی کشور و مدیریت ارشد استان، رونق گردشگری جزو اولویت‌های کاری ما خواهد بود.

وی با بیان اینکه توسعه گردشگری می‌تواند شرایط سایر بخش‌های اداره کل را نیز با بهبود همراه کند، تصریح کرد: پیاده کردن ایده‌های جدید در حوزه تبلیغات و معرفی از جمله ضروریات این حوزه است.

 

 

انتهای پیام/د

توقعات از میراث فرهنگی در افکار عمومی و بدنه مدیریت ارشد استان بسیار بالاست

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر