کد خبر: ۶۷۹۷۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳

۳۲ هزار معلم در شهر «لس‌ آنجلس» آمریکا روز دوشنبه در اعتراض به شرایط کاری خود در کلاس‌های درس حاضر نشدند.

اعتصاب ۳۲ هزار هزار معلم در لس‌آنجلس آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سی ان ان، 32 هزار معلم در شهر لس‌ آنجلس آمریکا روز دوشنبه، در اعتراض به شرایط کاری خود در کلاس‌های درس حاضر نشدند. به این ترتیب، 600 هزار دانش آموز این ناحیه امروز در کلاس های درسِ بدون معلم، حاضر شدند.

اعتصاب امروز معلم‌های لس آنجلس که در سی سال اخیر بی سابقه بوده است، پس از یک هفته گفتگوهای بی نتیجه میان اتحادیه معلمان لس آنجلس با مسئولان اداره مدارس این شهر صورت گرفت. حدود 1000 مدرسه در این ناحیه وجود دارد.

یکی از معلم های معترض در این باره گفت: اعتصاب امروز به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در یک کلاس است. او افزود گاهی 50 دانش آموز در یک کلاس هستند و خواسته اعتصاب‌کننده ها این است که معلم های بیشتری در مدارس استخدام شوند تا شمار دانش آموزان هر کلاس کاهش پیدا کند.

اتحادیه معلمان لس آنجلس و مسئولان اداره مدارس این ناحیه می گویند خواستار کلاس هایی با تعداد کمتر دانش آموزان، حقوق بالاتر معلم ها و همچنین افزایش شمار مشاوران و پرستارهای این مدارس هستند. موضوع گفتگوهای میان دو طرف نیز چگونگی تأمین هزینه های این تغییرات است.

در ادامه گزارش آمده است علی رغم اعتصاب معلمان لس آنجلس، دانش آموزان باید سر کلاس های درس حاضر شوند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر