کد خبر: ۶۸۲۶۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱

هادی براخاص ورزشکار شناگر بوکانی، لحظاتی قبل توانست رکورد کشوری پای دوچرخه بدون استفاد از دست را، ۹ دقیقه ارتقا دهد.

ورزشکار بوکانی رکورد کشوری به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، هادی براخاص ورزشکار شناگر بوکانی لحظاتی قبل توانست رکورد کشوری پای دوچرخه بدون استفاد از دست را جابجا کند؛ وی از ساعت ۲۳:٤۰ دقیقه روز پنج شنبه «ثبت رکورد پای دوچرخه بدون استفاده از دست ایران» را در استخر مقبل شهر بوکان آغاز کرده و لحظاتی قبل به اتمام رساند که ۱۸ ساعت و ۲۰ دقیقه به طول انجامید؛ ثبت این رکورد ، در حضور نماینده و داور ثبت رکورد فدراسیون وزش های همگانی کشور ، انجام پذیرفت.

هادی براخاص لحظاتی پس از ثبت این رکورد ، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،گفت: از حمایت بی دریغ و پرشور مردم بوکان نهایت تشکر و قدردانی را دارم که با حضور سبزشان دلگرمی و امید را به من بخشیدند و جز سپاس از این مردم ، هیچ کلامی بر زبانم جاری نمی شود.

وی یادآور شد : رکورد کشوری با ۱٨ ساعت و ۱۱ دقیقه در اختیار ورزشکاری از استان آبادان بود که بنده این رکورد را ۹ دقیقه جابجا کردم.

انور ملارحیمی رئیس اداره ورزش و جوانان بوکان نیز پس از ثبت این رکورد  ضمن تبریک این موفقیت به مردم و مجموعه ورزشی شهرستان بوکان و نیز هادی براخاص ورزشکار شایسته بوکانی ، افزود : جابجایی این رکورد ، اتفاق شاخصی بود برای این شهرستان و جا دارد تشکر ویژه ای از حمایت ها و پشتیبانی های ویژه ی مردم بوکان از برنامه های ورزشی داشته باشم.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های بالای موجود در این شهرستان ، به عنوان متولی ورزش و جوانان بوکان از مسئولان استانی و شهرستانی ، این درخواست را دارم که سازوکار های ویژه ای برای حمایت از این ورزشکاران و قهرمانان شاخص ، اتخاذ کنند تا جوانان و ورزشکارانی که از دیشب برای حمایت از این رکوردزنی در این مکان حاضر شده اند ، انگیزه ای برای تکرار این اقدامات و قهرمانی ها داشته باشند.

ملارحیمی در پایان تصریح کرد : برای هادی براخاص ، آرزوی توفیق روز افزون را دارم و این نهاد نیز در حد توان و ظرفیت های خود از وی حمایت کرده و می کند.

فرماندهی نیروی انتظامی ، اعضای شورای شهر و فرماندار بوکان در حضور در مراسم ثبت رکورد ، از این ورزشکار تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

براخاص لحظاتی پس از ثبت این رکورد ، برای انجام مراقبت های پزشکی به اورژانس انتقال داده شد.

شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی و بر سر جاده ترانزیتی غرب قرار گرفته است و با شهرستان های مهاباد ، میاندوآب ، شاهیندژ و سقز همجوار است و یکی از مهاجرپذیر ترین شهرهای ایران به شمار می رود.

این شهرستان دارای ۲۵۱ هزار نفر جمعیت است که از این تعداد، ۱۹۴ هزار نفر ساکن نقاط شهری و ۵۶ هزار نفر نیز ساکن روستاها می باشند و بعد از ارومیه، خوی و میاندوآب چهارمین شهرستان پر جمعیت آذربایحان غربی است.

 

انتهای پیام/س

رکورد شنای پای بدون دوچرخه توسط شناگر بوکانی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر