کد خبر: ۶۸۲۷۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷

امام جمعه موقت مه ولات گفت:زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) تجلی عبادت است و معنویت و عبودیت در سیره ایشان موج می زند.

زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) تجلی عبادت و معنویت استبه گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، حجت الاسلام عباسعلی فاطمی امام جمعه موقت مه ولات با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) یک زن انقلابی است و بهترین الگو برای زنان انقلابی است و درس‌های بزرگی از زندگی ایشان می‌توان گرفت و سرمشق خود کرد.

وی تصریح کرد: اولین درسی که از زندگی حضرت زهرا (س) می‌توان گرفت این است که زندگانی ایشان تجلی عبادت و روح عبادت است و معنویت و عبودیت در سیره زندگی ایشان موج می‌زند به گونه‌ای که این امر زبانزد خاص و عام می‌باشد.

امام جمعه موقت مه ولات گفت: درس دومی که از زندگی ایشان می‌گیریم و می‌تواند مورد توجه بانوان قرار گیرد، توجه به اصول معنوی و عبادی می‌باشد که این امر حتی در بحث ازدواج ایشان مشخص است.

حجت الاسلام فاطمی افزود: سازگاری و همراهی ایشان در زندگی با همسرشان از دیگر عوامل موفقیتی است که می‌تواند مورد توجه بانوان قرار گیرد تا پایه و اساس زندگی مشترک مستحکم باشد و بنیان خانواده دچار آسیب و فروپاشی نشود.

وی تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) در طول زندگی خود با رسوا کردن منافقین و حمایت از امیرالمومنین راه دفاع از امامت و ولایت را دنبال می‌کرد.

انتهای پیام// م.م
 

حضرت زهرا بهترین الگو برای زنان انقلابی است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر