کد خبر: ۶۸۲۸۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
شکوه چهل سالگی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ،  متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مردم انقلابی و حماسه آفرین استان کهگیلویه و بویراحمد:

یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهـار دهه از انقلاب اسلامی است. حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم استان در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی برای عموم مردم و سیاستمداران، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب، مایۀ یأس و ناامیدی است.

اینک در چـهـلمیـن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سیمای شهر‌ها و روستا‌ها در ســراســر استان نشان می‌دهد آحاد مختلف مردم و احزاب و جناح‌های گوناگون سیاسی مهیای برگزاری تظاهراتی تاریخ ساز و باشکوه‌تر از سنوات قبل در یوم الله ۲۲ بهمن می‌شوند.

روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که همزمان با سراسر کشور در استان ولایتمدار و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد مردم شریف استان با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی همه یک صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.

راهپیـمایـی بـاشـکوه یــوم‌الله ۲۲ بـهمـن با حضور تماشایی مـردم همـیشـه در صحنــه و بـصـیر کهگیلویه و بویراحمد صـبح دوشــنبه، در سـراســر استان طبق مسیر‌ها و ساعت‌های اعلام شده، آغـاز خواهـد شد.

شـورای هماهنـگی تبلیـغات اسـلامـی استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم غیور و فهیم استان و تـمامی گـروه‌ها، احـزاب و تشـکل‌های وفـادار به آرمـان‌های انـقلاب اسـلامی دعـوت مـی نمایـد تا بار دیگر با حضـور حماسـی، انـقلابــی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله ۲۲ بهمـن‌مـاه «شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار» خویش را به نمایش گذاشته و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، حضـرت امام خـمـینی «رحمت الله علیه» و شهدای والامقام و مقـام معظـم رهبـری «مدظله العالی» تـجـدیـد بیـعت نـمایند.

انتهای پیام/غ

آمادگی برای خلق حماسه ای دیگر

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر