کد خبر: ۶۸۲۹۰۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از وجود ۱۲۰ پروژه نیمه تمام ورزشی بالای ۵۰ درصد در سطح این استان خبر داد.

محمدتقی امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در حاشیه ی نشست با رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان جیرفت در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، با اعلام اینکه سعادتی نصیبم شد که مجدداً در شهرستان جیرفت در خدمت جامعه ورزش باشم، تأکید کرد: باید جلسه‌ای ویژه هم در خدمت جوانان باشیم و مسائل این حوزه را پیگیری کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش، از وجود ۱۲۰ پروژه نیمه تمام ورزشی بالای ۵۰ درصد در سطح این استان خبر داد و گفت: بر اساس آیین نامه، ابتدا باید این پروژه‌ها را به اتمام برسانم.

امیری خراسانی افزود: تزریق اعتباراتی که از بالا می‌آید از یک سو و شرایط فعلی از سوی دیگر روش تکمیل پروژه‌ها را کند کرده که امیدوارم با ثباتی که به وجود می‌آید، به ویژه در سال آینده، با تزریق اعتبارات بهتر بتوانیم این کار را انجام دهیم.

وی با اعلام اینکه اگر بخواهیم اتفاقات مثبت رخ دهد، نباید متکی به این اعتبارات دولتی باشیم، تصریح کرد: صنایع بزرگی در سطح استان داریم که با درایت فدایی، مقام عالی استان، این انتظار می‌رود که ما بتوانیم این صنایع را درگیر کنیم تا سریع‌تر پروژه‌ها را به ویژه در شهرستان‌های محروم‌تر به اتمام برسانیم.

امیری خراسانی با بیان اینکه شهرستان جیرفت از بُعد ورزشی در رشته های مختلف دارای پتانسیل های بالاییست، یادآور شد: متأسفانه شاید در یک بازه ی زمانی با کوتاهی هایی که رخ داده، از حق معمول خود میزانی فاصله گرفته که سعی ما بر این است، با حداقل کمک هایی که می توانیم داشته باشیم، سطح اماکن ورزشی این شهرستان را ارتقا دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان سرمایه گذاری را راهکاری مناسب برای موفقیت ورزش قهرمانی و همگانی دانست و ابراز امیدواری کرد: با درایت استاندار، فرماندار و نماینده مردم در مجلس، برای شهرستان جیرفت یک معین اقتصادی ورزشی داشته باشیم تا پتانسیل هایش در رشته هایی که همیشه زبان زد عام و خاص بوده به اسم خود شهرستان کار کنند.

امیری خراسانی بیان داشت: بسیاری از شهرستان هایی که وضعیت اقتصادیشان بهتر است از ورزشکاران جیرفتی برای کسب موفقیت به اسم شهرستان خودشان استفاده می کنند که این ظلم برای این منطقه است.

وی ابراز امیدواری کرد: براساس برنامه ششم توسعه، تا پایان سال ۱۴۰۰ هم از نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری اتفاقات خوبی برای استان رخ دهد.

انتهای پیام/ب

سفر مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان به شهرستان جیرفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر