کد خبر: ۶۸۲۹۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
باشکوه‌ترین جشن تولد انقلاب/ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

وزیر علوم گفت: دولت‌های غربی به دنبال این هستند تا مردم را از انقلاب زده کنند، اما ایرانی‌ها اکنون به بلوغ سیاسی رسیده اند.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به حضور چشمگیر مردم در این مراسم گفت: با وجود مشکلات بسیاری که مردم اکنون در زندگی خود احساس می‌کنند، اما می‌بینیم که باز هم با حضور پرشور در این مراسم حضور پیدا کردند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: مردم مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی را با انقلاب مقایسه و این مسائل را با یکدیگر مرتبط نمی کنند.

وی با بیان اینکه خون شهیدان برای رفاه جامعه و حال مردم ریخته شده است، گفت : باید خون شهیدان را پاس بداریم و امروز برای تجدید بیعت با آنها آمده ایم.

غرب و استکبار جهانی به دنبال آن هستند مردم را از انقلاب زده کنند/ ملت ما اکنون به بلوغ سیاسی رسیده اند

غلامی درباره صحبت‌های استکبار جهانی برای ضد انقلاب اسلامی بیان کرد : استکبار جهانی و دولت های غربی به دنبال این هستند تا مردم را از انقلاب زده کنند اما مردم ما اکنون به بلوغ سیاسی رسیده اند و مسائل انقلاب را درک می‌کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به حضور چشمگیر دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دانشگاهیان همچون هر سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده اند .

غلامی اظهار کرد : مسئوان آن باید همپای دیگر مردم در راهپیمایی شرکت و مسائل و مشکلات کشور را برطرف کنند.

دشمنان نمی‌توانند مردم را از انقلاب جدا کنند

وی درباره حضور مردم در راهپیمایی ۴٠ سالگی انقلاب، بیان کرد: امسال حضور مردم قوی تر از سال های گذشته است. پیام این حضور ایستادگی مردم پای انقلاب است و آنها نمی توانند با ایجاد مشکلات برای مردم، آنها را از انقلاب جدا کنند چرا که مردم برای این انقلاب خون داده اند و پای آن ایستاده اند.

وزیر علوم درباره آینده انقلاب اذعان کرد: امروز جانان بسیار پرشور در این راهپیمایی حضور دارند و آینده انقلاب هم با حضور این جوانان و حمایت از رهبری بسیار درخشان خواهد بود.

انتهای پیام/

گفتنی است؛ برای مشاهده عکس ها، فیلم ها، حاشیه‌ها و صحبت‌های مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران و سراسر کشور روی این لینک https://www.yjc.ir/fa/news/6829117 کلیک کنید.

انتهای پیام/

اظهارات وزیر علوم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر