کد خبر: ۶۸۳۰۶۱۵
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲

مدیرکل صداوسیمای استان زنجان گفت:صدا و سیمای مرکز زنجان در پرداخت به موضوعات دینی، اخلاق و امور عام المنفعه پیشقدم است.

صدا و سیمای مرکز زنجان در پرداخت به موضوعات دینی، اخلاق و امور عام المنفعه پیشقدم استبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، مدیرکل صداوسیمای استان زنجان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام (ره) با اشاره به محور‌های برنامه سازی در رسانه استانی گفت: صداوسیمای مرکز زنجان همواره در پرداخت به موضوعات دینی، اخلاق و امور عام المنفعه پیشقدم است و با تمام توان در این مسیر قدم برداشته است.

 لطیفی ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت‌های کمیته امداد امام (ره) در حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه افزود: استان زنجان ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه فراوانی برای توسعه دارد و با برنامه ریزی مدون در مقولاتی مانند انفاق و زکات می‌توان این مسیر را تسریع نمود.

وی افزود: توجه به نهاد‌های انقلابی و فرهنگی در اولویت ما قرار دارد و برنامه‌ها و اخبار کمیته امداد حضرت امام (ره) که نقش مهم و موثری در حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه داشته است جایگاه مناسبی در رسانه استانی دارد.

مدیرکل مرکز بر آمادگی رسانه استانی جهت تداوم برنامه سازی با مشارکت کمیته امداد استان بمنظور محرومیت زدایی و حمایت از قشر مستضعف تاکید کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان هم با اشاره به گستردگی مخاطبان رسانه ملی و اعتماد عمومی به صداوسیما همکاری و تعامل رسانه ملی با کمیته امداد را عامل مهمی برای نهادینه شدن فرهنگ انفاق و حمایت از محرومان دانست.

صفری به افزایش مشارکت‌های عمومی در بحث انفاق اشاره کرده و گفت:: علی رغم وجود چالش‌های اقتصادی، به برکت حضور و مشارکت چشمگیر مردم، درآمد‌های این نهاد در استان افزایش قابل توجهی داشته است.

وی با تقدیر از رسانه استانی در ترویج فرهنگ پرداخت زکات و کمک به محرومین خواستار تداوم مشارکت در برنامه سازی با مضامین حمایت از محرومین و انفاق شد.
 
انتهای پیام/ن
 
 

صداوسیما نگاه ویژه ای به نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر