کد خبر: ۶۸۳۰۷۰۸
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
استاندار سمنان:

استاندار سمنان گفت: بهسازی معابر به عنوان یکی از مسائل مهم در روستاها باید مدنظر مسئولان استان باشد.

باید توسعه به روستاها آورده شود/بهسازی معابر روستایی یکی از اولویت‌های استان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در سفر یک روزه خود به شهرستان شاهرود گفت: در شورای برنامه‌ریزی استان نیز بارها اعلام شد که مدیران ما باید برنامه‌هایشان را طوری تنظیم کنند که تنها در مرکز استان و شهرستان‌ها نباشند بلکه در جمع مردم روستاها نیز حضور یابند.

وی بابیان اینکه حضور مدیران در روستاها می‌تواند به بیان مشکلات منجر شود، افزود: بهسازی معابر روستایی یکی از اولویت‌های استان محسوب می‌شود.

استاندار سمنان درباره روستای دهملا نیز تأکید کرد: این روستا با جمعیت دوهزارنفری نقش ویژه‌ای در دفاع مقدس با ۳۹ شهید ایفا کرده است که امروز شاهد ایجاد مرکز جامع سلامت این روستا بودیم که خوشبختانه سبب شده تا مردم این روستا امکانات خوبی را دریافت کنند.

آشناگر بابیان اینکه دهملا از نظر اشتغال دارای زمینه ۱۰۰ درصدی اشتغالزایی است، ابراز کرد: روستاهای منطقه مانند دهملا و محمدآباد متکی برساخته‌های دستشان است که سبب شده تا از نظر توسعه اقتصادی و اشتغالزایی شرایط خوبی را داشته باشند امروز ۵۰۰ نفر از روستاهای دیگر فقط برای آموزش به روستاهای محمد آباد و دهملا می‌آیند و این نشان می دهد که اقتصاد مقاومتی به طور جدی در این منطقه ایفا شده است.

استاندار سمنان با بیان اینکه فرماندار شاهرود باید تلاش کند تا چنین روستاهایی که می‌تواند در اشتغال موثر باشند، معرفی شوند، گفت: روستاهای اشتغالزا باید به عنوان الگو معرفی شوند و بتوانیم از الگوی شکل گرفته در این روستاها برای سایر روستاها و مناطق نیز بهره ببریم.

آشناگر در ادامه بیان کرد: امروز اقتصاد ایران با جنگ بزرگی روبرو است که تحریم‌ها نیز به آن اضافه شده‌اند لذا باید در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در روستاها اقدامات خوب و ویژه ای را در نظر داشته باشیم.

انتهای پیام / گ

سفر استاندار سمنان به شهرستان شاهرود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر