کد خبر: ۶۸۳۱۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵

برگزارکنندگان اسکار باز هم برای برپایی آن در این دوره تصمیم تازه و عجیبی گرفتند.

اعتراض هنرمندان آمریکایی به تصمیم اخیر اسکاربه گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ورایتی، برگزار کنندگان اسکار در نهایت به دلیل کمبود وقت و کنترل زمان، تصمیم گرفتند نامزدهای چهار بخش بهترین تصویربرداری، گریم، تدوین و لایو اکشن در بین زمان استراحت بینندگان پخش کنند و این بخش زنده نباشد. این موضوع واکنش نامزدهای این چهار  بخش را به همراه داشت.

رئیس آکادمی اسکار «جان بِیلی»، طی نامه ای این خبر را اعلام کرد و گفت که برندگان جوایز نیر وقت زیادی برای صحبت کردن ندارند؛ از زمانی که نام آن ها به عنوان برنده اسکار اعلام می شود تنها 90 ثانیه وقت دارند، خود را به صحنه برسانند و صحبت‌ کنند. 

کالب دشانل، تصویربردار نامزد اسکار گفت که با شنیدن این موضوع بسیار نا امید شده است. درواقع با این تصمیم انگار که هرگز به این مراسم دعوت نشده و زحمت این قشر در ساخت فیلم نادیده گرفته می شود.

در سال‌های گذشته نیز اسکار با کمبود وقت مواجه بود؛ در سال 2017 در اقدامی جالب برای کوتاه ترین صحبت برندگان، هدیه نفیسی به آنها داده می شد؛ شاید امسال نیز از هدیه دادن برای ذخیره زمان بیشتر استفاده شود!

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر