کد خبر: ۶۸۳۱۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در دیدار با جمعی از فعالان عرصه زیست فناوری گفت: امکانات سازمان اوقاف را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم به کار می گیریم.

امکانات سازمان اوقاف را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم به کار می گیریمبه گزارش حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در این دیدار با اشاره به رویکردهای جدید سازمان اوقاف در برنامه ریزی برای اجرای پروژه ها، گفت: ما برنامه ها و پروژه های سازمان اوقاف را به چند جهت مختلف پیگیری می کنیم. کشور ما با تحریم مواجه است و اگر در این شرایط به وضعیت اقتصادی مردم رسیدگی کنیم در واقع با تحریم مقابله کرده ایم.

وی با تاکید بر اینکه به طور طبیعی تولیدات غذایی کشور باید دانش بنیان و دانش محور باشد، یادآور شد:امکاناتی که سازمان اوقاف در اختیار دارد می تواند در این مقطع خاص به کمک اقتصاد کشور بیاید. رقبات زیادی اعم از خدماتی، کشاورزی و صنعتی در اختیار سازمان اوقاف است که ما باید برای به کارگیری درست این سرمایه برنامه ریزی مناسبی کنیم.

دکتر خاموشی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر لزوم تجاری سازی فعالیت های زیست فناوری، تصریح کرد: ما باید کاری کنیم که سرمایه سازمان اوقاف امور خیریه هم رشد و نما داشته باشد و هم در جهت نیات واقفین هزینه شود. شکست سرمایه گذاری در سازمان اوقاف و امور خیریه قابل قبول نیست.

در ادامه فعالان و متخصصان عرصه زیست فناوری به بحث و تبادل نظر با دکترخاموشی در زمینه موانع و مشکلات پروژه اصلاح نژادی و چندقلو زایی گوسفندان و جهش تولید گوشت قرمز در کشور پرداختند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر