کد خبر: ۶۸۳۲۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

دهقانی گفت: برای پیمانکاران معدنی، ضمانت نامه صادر و تسهیلات ارایه می شود که این تسهیلات، به صورت تجهیزات بوده و به صورت نقدی واریزی صورت نمی‌گیرد.

جزئیات صدور بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری اکتشافات معدنی اعلام شدبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  فرید دهقانی مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی با اشاره به تسهیل امور معدنی با خدمات هرچه بیشتر صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: در ماه گذشته با آنلاین کردن خدمات خود توانستیم از مراجعه حضوری متقاضیان و اتلاف وقت آنها، جلوگیری کرد.

دهقانی با بیان اینکه نقطه اتکای ما در ارایه خدمات به معدنکاران، پروانه بهره برداری آنها خواهد بود اظهار کرد: از متقاضیان درخواست می‌شود با تکمیل مدارک خود، به سایت این صندوق مراجعه کرده و سپس با ارایه پروانه بهره برداری خود، از خدمات آنلاین استفاده کنند.


بیشتر بخوانید: موافقت سازمان برنامه و بودجه با تزریق اعتبار به طرح‌های ارتباطی قزوین- شمال


مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی در خصوص خدمات صندوق بیمه در مراحل اکتشاف عنوان کرد: در این بخش، صندوق بیمه دو نوع خدمات ارایه می‌کند که از جمله آن، صدور بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری اکتشاف بوده که ریسک اکتشاف را پوشش می دهد ودر صورت نرسیدن به نتیجه، ۸۰درصد سرمایه را به متقاضی باز می گرداند و دیگری آن است که در صورتی که سرمایه‌گذار، منابع مالی مکفی نداشته باشد، صندوق بیمه از طریق وجوه اداره شده وزارت صمت، تسهیلات لازم را در اختیار وی  قرار می دهد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی ارایه تسهیلات به پیمانکاران معدنی گفت: برای پیمانکاران معدنی نیز، ضمانت نامه صادر و تسهیلات ارایه می شود که این تسهیلات، به صورت تجهیزات بوده و به صورت نقدی واریزی صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

صدور بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری اکتشاف

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر