کد خبر: ۶۸۳۲۵۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: فرصت‌های شغلی سنتی دیگر جوابگوی افراد تحصیلکرده نبوده و باید فرصت‌های شغلی جدید متناسب با تخصص و دانش جوینده کار باشد.

فرصت‌های شغلی سنتی جوابگوی افراد تحصیلکرده نیستبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،محمد سنجری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در نشست با مدیران کاریابی‌های غیر دولتی در مشهد گفت: افراد جویای شغل نیازمند کسب مهارت هستند، زیرا با کسب این مهم می‌تواند فرصت جذب بیشتری توسط کارفرمایان داشته باشند و از سویی جایگاه‌های شغلی نیز خالی نخواهد ماند.

وی افزود: فرصت‌های شغلی سنتی دیگر جوابگوی افراد تحصیلکرده نبوده و باید فرصت‌های شغلی جدید متناسب با تخصص و دانش جوینده کار باشد و در این بین مدیر کاریابی باید به عنوان یک کارآفرین عمل کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تصریح کرد: در این میان کاریابی‌ها می‌توانند در سنجش نیاز و تحلیل بازار کار با توجه به تغییراتی که در بازار کار و سرمایه به وجود آمده کمک کننده باشند.

سنجری اظهار داشت: در شرایط کنونی که یکی از مشکلات اقتصادی خانواده‌ها بیکاری است امیدواریم با همکاری یکدیگر گره گشای این مشکلات باشیم. دولت بسته‌های متنوعی را در زمینه ایجاد اشتغال پایدار فراهم کرده و با تمام توان تلاش می‌کند تا این برنامه‌ها به خوبی اجرایی شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۴۵ درصد از افراد جویای کار در استان فارغ التحصیلان دانشگاهی هستندکه این آمار نشان از نیاز قشر جوان، فعال و تحصیلکرده به فرصت‌های شغلی جدید دارد.

انتهای پیام // ف. م


۴۵درصد افراد جویای کار درخراسان رضوی فارغ التحصیلان دانشگاه هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر