کد خبر: ۶۸۳۲۵۷۸
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان گفت: در سال تحصیلی جاری یک هزار و ۷۳ نفر از دانش آموزان و دانشجویان زیر پوشش این نهاد کمک هزینه تحصیلی دریافت کردند.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، فرهاد کاظمی گفت: پرداخت کمک هزینه تحصیلی یکی از مهمترین اقدامات کمیته امداد برای حمایت از دانش آموزان و دانشجویان زیر پوشش است که همواره به عنوان یکی از اولویت‌ها مورد توجه قرار دارد.

وی افزود: در سال تحصیلی جاری هفت هزار و ۶۴۱ نفر از دانش آموزان استان زیر پوشش حمایت کمیته امداد هستند که علاوه بر کمک‌های موردی، هفت میلیارد و ۲۵۴ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی در زمینه‌های خرید پوشاک و لوازم التحریر دریافت کرده اند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان به حمایت از دانشجویان نیز اشاره کرد و یادآور شد: در سال تحصیلی جاری سه میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال برای شهریه دانشگاه ۸۰۲ نفر از دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های غیر دولتی در استان پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: همچنین امسال ۸۸۳ نفر از دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های دولتی زیر پوشش این نهاد ۲ میلیارد و ۹۴۸ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی دریافت کردند.

کاظمی گفت: علاوه بر این خدمات، یک هزار و ۷۳ نفر از دانشجویان زیر پوشش این نهاد در استان کردستان هفت میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال برای تهیه لوازم ضروری زندگی دانشجویی گرفته اند.

انتهای پیام/م

اشتغال به تحصیل ۸۸۳  دانشجوی  تحت  پوشش کمیته امداد  در دانشگاه‌های دولتی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر