کد خبر: ۶۸۳۲۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
در گفتگو با نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی مطرح شد؛

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی درباره آثار احتمالی خصوصی سازی بیمارستان‌های دولتی بر طرح تحول نظام سلامت به بیان نکاتی پرداخت.

 به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همایون یوسفی  نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به خصوصی سازی بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اظهار کرد: خصوصی سازی بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی موضوعی قدیمی است که بحث‌های زیادی درباره آن صورت گرفت.

خصوصی سازی بیمارستان‌ها چقدر نتیجه بخش است؟


بیشتربخوانید: بیمارستان های خصوصی اصفهان تا استاندارد فاصله دارند


وی افزود: این که زیرساخت‌های خصوصی سازی در حوزه سلامت چقدر فراهم و آماده است جای بحث دارد و مجلس و دولت براساس شرایط تصمیم گیری می‌کنند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:، اما با این شرایط خصوصی سازی بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی به نتیجه نمی‌رسد.

خصوصی سازی بیمارستان‌ها چقدر نتیجه بخش است؟

یوسفی درباره موضع خود نسبت به خصوصی سازی بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توضیح داد: به نظر من با این مسئله باید با احتیاط و تأمل زیاد برخورد کرد و همه شرایط و ابعاد و پیامد‌های آن را سنجید، چون نظام سلامت شرایط خاصی در کشور دارد و از طرفی هزینه‌های درمانی در کشور بالا است.

وی ادامه داد: امیدوارم تصمیمات مناسب و درستی درباره خصوصی سازی بیمارستان‌های دولتی گرفته شود، اما آثار آن را باید براساس تصمیم گیری بررسی کرد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی درباره آثار احتمالی خصوصی سازی بیمارستان‌های دولتی بر طرح تحول نظام سلامت، گفت: این مسئله مشکلی برای طرح تحول نظام سلامت به وجود نمی‌آورد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

نماینده مردم اهواز: خصوصی سازی بیمارستان‌های دولتی به نتیجه نمی‌رسد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر