کد خبر: ۶۸۳۲۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
رئیس شورای شهر مشهد:

سکونتگاه‌های غیر رسمی نشان دهنده عقب ماندگی ما در رسیدگی به نیاز مردم است که اگر ما به عنوان مسئولین نیاز‌ها را پیش بینی می‌کردیم این معضل ایجاد نمی‌شد.

سکونتگاه‌های غیر رسمی نشان دهنده عقب ماندن از رسیدگی به نیاز مردم استبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمدرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: وظیفه حاکمیت رسیدگی به نیاز مردم است اگر ما به نیاز مردم در همه ابعاد ازجمله اسکان و اشتغال پاسخ ندهیم مردم راهی برای رسیدن به خواسته‌ها پیدا می‌کنند و مطمئنا منتظر ما نخواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه موضوع حاشیه شهر مشهد می‌تواند هم تهدید باشد و هم فرصت گفت: موضوع حریم هم می‌تواند به عنوان یک فرصت قلمداد شود و هم می‌تواند یک تهدید باشد.

مدیرکل اسبق سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: اگر ما گذشتگان را نقد می‌کنیم که چرا آینده نگری نکردند، آیندگان نیز می‌توانند ما را نقد کنند که به این موضوع اهمیت نداده ایم.

وی با اشاره به افزایش رشد مهاجرت به روستا‌های حاشیه‌ای مشهد افزود: آنچه در گذشته در سکونتگاه‌های غیر رسمی اتفاق می‌افتاد به این صورت بوده است که مهاجرت از روستا‌ها به حاشیه شهر و سپس به مرکز شهر صورت می‌گرفت.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورا ادامه داد: در حال حاضر بخش بزرگی از جمعیت به روستا‌های هم جوار مشهد می‌آیند و سپس وارد حاشیه شهر می‌شود.

وی عنوان کرد: شورا به‌صورت جدی عزم خود را برای رفع مشکلات ناشی از حاشیه شهر مشهد جزم کرده است و از ارائه هیچ امکاناتی در این راستا دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام//ف.ح حاشیه شهر مشهد می‌تواند هم تهدید باشد و هم فرصت
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر