کد خبر: ۶۸۳۴۶۸۶
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
فرمانده سپاه نهاوند تاکید کرد:

فرمانده سپاه نهاوند گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بسیجیان درعرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، علمی خوش درخشیدند

درخشش بسیجیان در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اقتصادیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سرهنگ حسن مرادی در جمع فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج شهرستان نهاوند اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی از تفکر و روحیه بسیجیان هراس دارند، چون تفکر بسیجی و حضور بسیجیان در عرصه‌های مختلف دشمنان را ناکام کرده است.

وی اظهار داشت: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از تشکیل بسیج به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به این نیروی قوی و مردمی بودند، چون این نیروی توانمند با استفاده از جوانان مؤمن و شجاع و ولایتمدار همواره بااقتدار در مقابل دشمنان ایستاده است.
فرمانده سپاه نهاوند افزود: در هر عرصه‌ای که بعد از انقلاب وارد شدیم و روحیه و تفکر بسیجی داشتیم موفق بوده‌ایم و از این به بعد هم باید با حفظ این روحیه و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب بتوانیم مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی را باقدرت و عزت ادامه دهیم.
وی خطاب به فرماندهان پایگاه‌های بسیج شهرستان گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها استفاده کنیم تا جوانان را جذب بسیج کنیم، چون دشمن از بسیج و بسیجیان هراس دارد.
مرادی بیان داشت: بسیج در طول انقلاب در حوزه‌های مختلف، چون تحقق اقتصاد مقاومتی، جنگ نرم، مبارزه با معضلات فرهنگی و حضور درصحنه‌های مختلف اقدامات خوبی داشته است که این اقدامات باید ادامه یابد.
وی گفت: نقش ائمه جماعت مساجد و روحانیون به همراه فرماندهان پایگاه‌ها در جذب جوانان به مسجد و اقدامات بسیجی بسیار مهم است و باید در‌ای بخش تلاش حرکت کنیم.
فرمانده سپاه نهاوند افزود: بسیجیان همواره با روشنگری و بصیرت افزایی نقش مهمی در تاریخ انقلاب داشته‌اند.
وی عنوان کرد: باید از جوانان مؤمن و باایمان و بسیجی در بخش‌های مختلف استفاده شود، چون این نیروی انسانی عظیم و کارآمد بسیار راهگشا در مواقع حساس همیشه آماده و پا به کار است.
مرادی اظهار داشت: حضور مؤثر و تأثیرگذار فرماندهان پایگاه‌ها و بسیجیان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان مهم است، چون دشمنان امروز جنگ نرم و فرهنگی را برعلیه جوانان آغاز کرده‌اند که در این راه باید هوشیار باشیم.
وی در پایان گفت: فرماندهان پایگاه‌ها نسبت به برگزاری کلاس‌های طرح صالحین و جذب جوانان به بسیج همت کنند تا انشا الله باوجود جوانان مؤمن و بسیجی مسیر حرکت پرافتخار انقلاب اسلامی باقدرت تداوم یابد.

انتهای پیام/س

بسیجیان در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اقتصادی خوش درخشیدند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر