کد خبر: ۶۸۳۴۸۵۵
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: براساس دستورالعمل تدوین شده، تابلو‌های سطح شهر از لحاظ ابعاد، اندازه، جنس، ارتفاع، طول و همچنین نوع کاربری ساماندهی می‌شود.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، شرمین شریفی گفت: در راستای ساماندهی تابلو‌های سطح شهر، جلسات متعددی با حضور کارشناسان برگزار و براساس ماده ۹۲ قانون شهرداری‌ها دستورالعمل ساماندهی این تابلو‌ها توسط این سازمان تدوین شد.

وی با اشاره به آغاز اجرای طرح ساماندهی ساختمان‌ها براساس دستوالعمل جدید تدوین شده است، افزود: در این طرح تابلو‌های ساختمان‌ها و واحد‌های تجاری از لحاظ ابعاد، اندازه، جنس ارتفاع، طول و همچنین نوع کاربری ساماندهی می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اضافه کرد: تمام کسبه و مالکان ساختمان‌ها و مغازه‌ها که قصد نصب تابلو را دارند باید درخواست خود را از طریق شهرداری ارائه کنند ضمن اینکه شهرداری منطقه نیز برای کسب پروانه نصب تابلو از این سازمان استعلام خواهد کرد.

وی یادآور شد: این سازمان درخواست ارائه شده از سوی منطقه را براساس نوع کاربری و جهت تایید محتوا به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی کرده و پس از تایید این اداره و اجرای مفاد دستورالعمل ذکر شده براساس شرایط ساختمان درخواست پروانه نصب تابلو صادر می‌شود.

شریفی در خصوص دیگر تابلو‌های نصب شده در وضع موجود هم گفت: تابلو‌های اصناف که در حال حاضر در سطح شهر نصب شده نیز در قالب طرح موضعی ساماندهی می‌شوند.

وی تاکید کرد: شهروندان و کسبه‌ای که قصد نصب تابلو را دارند باید حتما مجوز صدور نصب پروانه را از این سازمان اخذ کنند، چون تابلو‌های بدون پروانه نصب توسط واحد اجراییات شهرداری جمع آوری خواهند شد.

انتهای پیام/م

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر