وداع باشکوه اصفهانی‌ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

آیین تشییع پیکر مطهر ۲۷ شهید مدافع حریم امنیت کشور در اصفهان برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،  تشییع پیکر‌ شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان با حضور اقشار مختلف مردم، فرمانده کل سپاه پاسداران، دادستان کل کشور و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری از دقایقی قبل آغاز شده است.

با ورود پیکر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و آغاز مراسم تشییع  سرود دو هزار نفری به نام «پاسدار» در جمع مردم خوانده شد.

شرکت کنندگان در مسیر تشییع شهدای مدافع حریم امنیت میهن اسلامی این اقدام غیر انسانی تروریست های تکفیری را محکوم واعلام کردند بدون تردید انتقام خون این شهدای مظلوم را خواهیم گرفت. 

حجت الاسلام محمدعلی شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و حجت الاسلام رحیمیان تولیت آستان مقدس امامزاده جمکران به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب از حاضران در تشییع شهدا هستند.

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

در این مراسم حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی  پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب که چند روز پیش  در پی حادثه تروریستی حمله به نیروهای سپاه پاسداران صادر شده بود را در مراسم تشییع این شهدا قرائت کرد.

پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دست جنایتکار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی که خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم کرده بودند، در حمله‌ی تروریستهای سیه‌رو و سنگدل به شهادت رسیدند. ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.

اینجانب به خانواده‌ها و بازماندگان این شهیدان مظلوم و به خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت و تبریک میگویم و صبر و پاداش الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهدای عزیز و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال مسألت میکنم. پیگیری قصور احتمالی در این حادثه نیز وظیفه‌ی حتمی سپاه است.

بیشتر بخوانید: متن پیام رهبر انقلاب در پی شهادت جمعی از پاسداران در حادثه تروریستی خاش

سردار جعفری: چرا ارتش و سرویس اطلاعاتی پاکستان به گروهک‌های تروریستی پناه می‌دهد؟

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در مراسم تشییع ۲۷ شهید مدافع حریم امنیت در اصفهان  اظهار داشت: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم اصفهان در شهیدپروری و حمایت از نظام و تلاش برای برقراری امنیت از تقدیم جان و مال خود دریغ نکردند و در حمایت از تمامی برنامه‌ها در راستای ارتقای سطح معنوی و توسعه امنیت و پیشرفت در کشورمان تمام تلاش خود را به کار بستند.

وی افزود: دشمنان نظام برای جلوگیری ازپیشرفت ایران اسلامی و ایجاد ناامنی در کشور صف کشیده اند و تمامی نیرو‌های امنیتی کشور مشغول مبارزه با این توطئه گری‌ها هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در جنوب شرق کشور ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفظ امنیت از حدود ۹ سال قبل آغاز شده است و اقدامات بسیار مناسب و گسترده‌ای برای حفاظت از مرز‌ها و ایجاد امنیت در منطقه سیستان و بلوچستان توسط نیرو‌های سپاه از شهر‌های مختلف از جمله اصفهان انجام شده است.

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

فرمانده کل سپاه ادامه داد: از این به بعد ایران ملاحظات قبلی را ندارد و برای انتقام خون این‌ عزیزان مستقیم وارد عمل می شود.

سردار جعفری گفت: چرا ارتش و سرویس اطلاعاتی کشور مسلمان پاکستان  به این گروهک‌ها پناه می دهد، ما این پناه و سکوت را نوعی حمایت می پنداریم و ارتش و سرویس اطلاعاتی پاکستان باید پاسخگو باشند، چون محل اختفای آن‌ها را می دانند.

وی تشریح کرد: دولت‌های خائن عربستان و امارات بدانند صبر نظام به سر آمده و دیگر این اقدامات آنها را تحمل نمی کند و انتقام خون شهدا را از این دولت ها خواهد گرفت و از رئیس جمهور  می خواهیم بنا بر وعده داده شده شان، دست ما را در گرفتن انتقام باز بگذارد.

فرمانده کل سپاه در ادامه افزود: دولت پاکستان هم بداند هزینه سکوت آن‌ها در برابر این اقدامات کور سنگین خواهدبود.

وی ادامه داد: به قول امام (ره) به دشمنان خود می‌گوییم «بکشید ملت ما را، ملت ما بیدارتر می‌شوید»، خون شهیدان در این مسیر الهی انقلاب اسلامی به عنوان موتور حرکت است و اثر گذاری خون شهید در رابطه با استقامت و پایداری ۴۰ ساله ملت ایران روشن و واضح است.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: تمامی پاسداران، بسیجیان و نیرو‌های امنیتی مصمم‌تر از گذشته و با عزمی راسخ آماده برقراری امنیت و انتقام‌گیری از دشمنان اسلام و ایران اسلامی هستند.

وی گفت: ما از ارواح طیبه همه شهدا به ویژه شهیدان عزیزن حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان می‌خواهیم همه ما را در این راستا یاری کنند، ما تاکنون با دعای مردم مومن و انقلابی و با انتظارات و خواسته‌ها و هدایت‌های شهیدان عزیز تاکنون مقاومت کرده‌ایم و این راه الهی را ادامه خواهیم داد.

پس از این صحبت‌های فرمانده کل سپاه پاسداران مردم اصفهان در پاسخ یکصدا با درخواست انتقام خون شهدای حادثه تروریستی زاهدان فریاد زدند: «فرمانده سپاه انتقام انتقام».

بیشتر بخوانید: برگزاری باشکوه مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی زاهدان + فیلم

حضور جمعی از بزرگان اهل سنت در مراسم تشییع شهدای مدافع امنیت

جمعی از بزرگان اهل سنت سیستان و بلوچستان نیز رنج سفر به جان خریده‌اند و به این مراسم آمده‌اند تا به همه دنیا اعلام کنند از اعمال تکفیری‌ها و عوامل وهابی برائت می‌جویند؛ آری دین ما، دین همدلی و وحدت است و پیامبر گرامی ما به پیامبر مهربانی‌ها شهرت دارد.

نماینده سران طوایف استان سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت این حادثه تروریستی گفت: ما را در غم فرزندان عزیز خود شریک بدانید، فرزاندان اصفهان افتخار ما بودند و امروز انگار فرزندان خود را از دست داده ایم و انتقام خون این مظلومان را می گیریم.

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

حضور پر رنگ نوجوانان و جوانان در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی زاهدان به چشم می‌خورد، هر گروه از آنها پلاکاردهای حاوی شعار در دست دارند و شهدا را تا گلستان شهدا بدرقه می‌کنند.

زن میانسالی  می‌گوید: هدفش از حضور در این مراسم همدردی با خانواده‌های شهدا است، که ما همه داغدار این‌ها هستیم.

 

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت+ تصویر

امروز مردم اصفهان با فریاد «وای حسین» با خانواده‌های شهدایی که جوانانشان با اقتدا به علی اکبر امام حسین (ع) به میدان دفاع از حریم نظام و انقلاب پا نهادند همدردی کردند و به یاد مظلومیت حضرت زینب (س) یکپارچه به سینه زنی پرداختند.

 

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت+ تصویر

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت+ تصویر

شهیدان حسن مجیدی متولد ۱۳۵۹، امید اکبری ۱۳۶۸، علیرضا پناه پوری متولد ۱۳۵۹، رضا رحیمی متولد ۱۳۷۶، مرتضی فاضل متولد ۱۳۶۳ و اسماعیل کرمی امروز پس تشییع بر روی دستان مردم انقلابی و شهید پرور استان اصفهان در گلستان شهدای این شهر آرام می‌گیرند.

در این آیین همچنین پیکر دیگر پاسداران شهید میهن اسلامی پس از تشییع در گلستان شهدا به زادگاهشان در شهر های کاشان، فلاورجان ، چادگان ، لنجان، نجف آباد ، درچه ، شاهین شهر ، تیران، سمیرم ، آران وبیدگل و خوروبیابانک منتقل می شوند.

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

وداع باشکوه اصفهانی ها با مدافعان حریم امنیت + تصاویر

 غروب چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه بود که خبر حمله انتحاری به اتوبوس پاسداران مرز‌های کشور در رسانه‌ها منتشر شد و بار دیگر زخم تروریسم بر پیکر این ملت را تازه کرد.

حادثه‌ای که در آن ۲۷ نفر از پاسداران لشکر ۱۴ امام حسین اصفهان که مأموریت حفاظت از مرز‌ها را در سال‌های اخیر بر عهده داشتند به شهادت رسیدند و ۱۳ تن نیز زخمی شدند.

بیشتر بخوانید: حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان/۲۷ تن شهید و ۱۳ نفر زخمی شدند

بیشتر بخوانید: تشییع پیکر مطهر ۲۷ شهید مدافع حریم امنیت 

 

انتهای پیام/

 

مراسم تشییع پیکر مطهر 27 شهید مدافع حریم امنیت در اصفهان

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: شهدا ، حوادث
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
علی
۱۱:۱۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
حرف شما درست ولی چرا پاکستان را تبره کردید؟ بن سلمان در پاکستان میخواست با طالبان دیدار کند دولت افغانستان به سازمان ملل شکایت کرد. دیدار شان کنسل شد. بن سلمان به خانواده های گروه ترورستی زاهدان پول پرداخت میکند. پاکستان، عربستان و امارات دست شان تو یک کاسه است. پاکستان لانه پرورش تروریسم است. این صدای ملت افغانستان است.
Iran, Islamic Republic of
علی
۱۱:۱۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کار فقط باید به دست کاردان سپرد وآن هم دست با کفایت سردار دلاور وهمیشه پیروز سردار قاسم سلیمانی که باید هرچه سریعتر انتقام از جیش الظلم گرفته شود.
Germany
ناشناس
۰۱:۳۳ ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
روحتان شاد ویادتان تابد گرامی ،خدا حافط برادرم
Iran, Islamic Republic of
کاظم
۰۱:۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
تروخدا تواین کشورشیعه صاحب الزمانی ازمذهب سنی ها دوری کنیدوبااین کارشان مسلمانیت وحدت نکنید اخرش ضربه میخورید تاریخ نگاه کنیدهرجا سنی هست بی دینی وجنایت به روش نامردی زیادبوده وهست وخواهدبود
Iran, Islamic Republic of
Jsn
۲۳:۲۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
با سلام و خدا قوت انشأالله سربازان اسلام درس خوبی به تروریست های شرور وحامیان نادانشان خواهند داد دعای 27صحیفه سجادیه امام سجاد( ع ) درمورد مرزداران اسلام فراموش نشود انشأالله
Iran, Islamic Republic of
علی
۲۳:۱۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
سلام من یک مهاجر افغانستان هستم. به تمام خانواده شهدا تسلیت میگم. پاکستان مرکز پرورش گروه های تروریستی است از بن لادن تا طالبان و تا گروه تروریستی زاهدان. پاکستان 17 سال است که مردم افغانستان را ترور میکند. تغذیه مالی را عربستان و امارات به عهده دارد. ملت ایران باید درک کند که ملت افغانستان از پاکستان تروریست پرور چه می کشد؟
Iran, Islamic Republic of
عمار
۱۵:۱۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
برادر عزیز افغانی ریشه تمام این جنایات و شرارت ها در منطقه و جهان زیر سر مثلث شیطانی ( آمریکا و اسرائیل و آل سعود ) است و راه مقابله با آن اتحاد همة اقوام و ملت ها اعم از شیعه و سنی و پیروان سایر مذاهب و ادیان که قربانی جنایات اشرار وهابی مسلک هستند می باشد و همة اشرار وهابی مسلک از القاعده و طالبان گرفته تا داعش و جبهه النصره و بوکوحرام و جیش الظلم ووووو در اطاق فکر آن مثلث شیطانی برنامه ریزی و ساماندهی می شود که از نظر فکری و اعتقادی و مالی از عربستان و از نظر تجهیزات نظامی و ابزار جنایت از اروپا و آمریکا تغذیه می کنند .
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۱:۱۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
هر چند مدت رایحه شهادت فضای کشور اسلامی مان را عطر اگین و بهترین فرزندان این سرزمین مسیر عزت و سربلندي را با خون پاکشان علامتگذاری می کنند تا ما مسیر را گم نکنیم و همیشه به یادمان باشد که ما این استقلال و آزادی و امنیت را مدیون چه کسانی هستیم و قدر دان آن فداکاری ها شده و رسالت خود را در مقابل این خون های پاک و فداکاران مظلوم فراموش نکنیم
Iran, Islamic Republic of
مهدی
۲۰:۴۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
سردار ایران منتظر انتقام گرفتن خون شهدا از این ترسو ها هستیم
Iran, Islamic Republic of
احسان
۲۰:۲۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
سلام آخه چرا باید چهل پاسدار بایه اتوبوس جابجا بشن که کار تروریستا راحت بشه به نظر من اونا را باید با 4 تا ون انتقال بدن که در صورت حمله اینقدر شهید ندیم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۸:۳۶ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
خانواده شهدای اصفهان مارا در غم خود شریک بدانند از طرف مردم ایران و زاهدان
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۸:۲۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
روحشان شاد وقرین رحمت الهی.از خداوند می خواهم به حق بزرگی خودش به خانواده شان صبر واجر عنایت فرماید.راستی بعضی ها می گویند سه نفر از شهدا برادرند .این درسته یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
شیرازی
۱۸:۰۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
انتقام این عزیزان وجگر گوشه های مان خواهیم گرفت .
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۷:۳۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
شهادت مهمانی است که در آن عده ای خاص دعوت میشوند.خواه در صلح باشیم خواه در جنگ
Iran, Islamic Republic of
وحید شریفی
۱۶:۳۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
مسئولین جازه می دهند که دشمنان هر روز نسبت به دیروز گستاخ تر شوند. باید دشمنان اسلام را نابود کنیم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۲۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
روحشان شاد
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۰۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
سلام سردارسلیمانی تسلیت می گوییم انتقام شهدایمان رابگیرید
Iran, Islamic Republic of
حسینی گلپایگان
۱۶:۰۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
آفرین بر همبستگی برادران اهل سنت در این مراسم

جمعی از بزرگان اهل سنت سیستان و بلوچستان نیز رنج سفر به جان خریده‌اند و به این مراسم آمده‌اند تا به همه دنیا اعلام کنند از اعمال تکفیری‌ها و عوامل وهابی برائت می‌جویند؛ آری دین ما، دین همدلی و وحدت است و پیامبر گرامی ما به پیامبر مهربانی‌ها شهرت دارد.
France
ناشناس
۱۵:۵۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
واقعا خیلی سخته باید با جدیت تمام و هرچه سریعتر انتقام خون شهدا را بگیریم
France
محسن
۱۵:۵۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
واقعا خیلی سخته باید با جدیت تمام و هرچه سریعتر انتقام خون شهدا را بگیریم اونها 27تن از ما رو شهید کردن ما باید تمام افراد این گروهک تروریستی را به خاک و خون بکشیم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۴۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
دلمان سوخت و اتش گرفت، خانواده های عزیز شهدای اصفهان ما را درغم خود شریک بدانید، اما انتقام این برادران گرفته خواهد شد. داغ دیدگان شما خوزستان
Iran, Islamic Republic of
ک.م
۱۵:۲۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
روحشان شاد سپاه انتقام شان را بگیر انتقام نگاه مظلوم بچه شهید اکبری که دلمو سوزوند
Iran, Islamic Republic of
جواد
۱۵:۲۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
...
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۱۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
خداوندشهادت را نصیب ما بگرداند..امین...بایدبه تیپ ۶۵نوهد ارتش ماموریت داده شود باتوجه به زبدگی وچالاکی کارکنان این نیرودرتوان اینها هست که این جوجه تروریستها هرجای ازاین کره خاکی هستند از پای دراورند..بخدا قسم میتواند تمام تروریستها درخاک پاکستان را داخل گونی انداخته ودر کشور عزیزمان محاکمه وبه چوبه دار بسپارند....ارتش وسپاه بازوان قدرمندولایت برای حفاظت ازاین مرزبوم هستند...دوردخدابرتمام حافظان این مرزبوم...برادرانم درسپاه شهادتتون مبارکباد.....
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۱۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
خداوندشهادت را نصیب ما بگرداند..امین...
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر