کد خبر: ۶۸۳۵۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
در آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران صورت گرفت؛

سیزدهیمن جلسه دوره نهم شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران در دفتر مرکزی این حزب برگزار و حکیمی‌پور در آن به عنوان دبیرکل ابقا شد.

سیزدهیمن جلسه (دوره نهم) شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران عصر روز جمعه در دفتر مرکزی این حزب برگزار شد.به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سیزدهیمن جلسه دوره نهم شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران عصر روز جمعه در دفتر مرکزی این حزب برگزار شد.

در این جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز تاسف و تالم فراوان از حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان و محکوم کردن آن، این واقعه دردناک را به خانواده‌هاى داغدار وعموم ملت ایران تسلیت گفتند و خواستار پیگیری جدی این اقدام جنایتکارانه و پاسخ محکم به عوامل این اقدام وحشیانه شدند.

ابتدای این جلسه که با ریاست سنی آقای خلیل پور دارستانی شروع شد، اقای حکیمی پور طی گزارشی عملکرد یکساله خود را در سمت دبیرکلی شرح داد و پس از آن با حضور بازرسین حزب انتخابات جدید برای دوره یکساله سمت دبیرکلی برگزار و احمد حکیمی پور به اتفاق آرا در سمت خود ابقا شد.

 علی شفائی دومین فردی بود که گزارش عملکرد یکساله خود را به عنوان قائم‌مقام حزب ارائه داد و سپس از بین کاندیدا‌ها اعضای شورای مرکزی پس از رای گیری افشین فرهانچی را به عنوان قائم مقام جدید دبیرکل حزب انتخاب کردند.

افشین فرهانچی دبیر شورای مرکزی گزارش عملکرد یکساله خود را ارائه و پس ازآن با آراى اعضای شورای مرکزی، سرکار خانم زهره رحیمی به عنوان دبیر جدید شورای مرکزى حزب اراده ملت انتخاب شد.

حکیمی‌پور به عنوان دبیرکل ابقا شد/ انتخاب جامعی به عنوان سخنگو

در ادامه جلسه رای گیری برای انتخاب سخنگوی حزب برگزار شد که محمد هادی جامعی به عنوان سخنگو انتخاب شد.

همچنین در این جلسه محمد مسیبی به عنوان نماینده شورای مرکزی در شاخه جوانان و علی مهری به عنوان نماینده حزب در امور انتشار هفته نامه اراده ملت انتخاب شدند.

در این جلسه گزارش یکساله روند اجرایی "هفته نامه اراده ملت" ارگان خبری حزب (انتشار ۱۰شماره)، گزارش یکساله کمیته مالی و پشتیبانی و همچنین روابط عمومی حاما ارائه و به تصویب اکثریت اعضا رسید.

گفتنی است این جلسه با حضور اکثریت اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی حزب اراده ملت برگزار شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر