کد خبر: ۶۸۳۵۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

سه بانوی ملی پوش اسکی ایران به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان راه یافتند.

راهیابی سه بانوی ملی پوش اسکی کشورمان به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی جهانبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در پایان مانش نخست رقابت‌های اسکی آلپاین مارپیچ کوچک قهرمانی جهان در اُوره سوئد عاطفه احمدی، فروغ عباسی و مرجان کلهر با قرار گرفتن در بین ۶۰ اسکی باز برتر مانش اول موفق شدند به مانش دوم و مرحله نهایی مسابقات مارپیچ کوچک راه یابند.

در پایان مانش نخست رقابت‌های مارپیچ کوچک قهرمانی جهان، عاطفه احمدی با زمان یک دقیقه و ۱۵ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه در جایگاه ۵۳ قرار گرفت، فروغ عباسی با زمان زمان یک دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه در جایگاه ۵۵ ایستاد و مرجان کلهر با زمان زمان یک دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۴۱ صدم ثانیه عنوان ۵۶ را بدست آورد و راهی مانش دوم و مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان شد.

در این رقابت فروغ عباسی با شماره ۸۲، عاطفه احمدی با شماره ۸۵، مرجان کلهر با شماره ۸۷ و صدف ساوه شمشکی با شماره ۸۹ در خط شروع مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی اُوره سوئد با سرمربیگری سمیرا زرگری حضور پیدا می‌کنند. با اعلام لغو مسابقه انتخابی از سوی برگزار کنندگان رقابت‌ها، هر چهار بانوی ایران در رقابت نهایی مارپیچ بزرگ شرکت کردند.


بیشتربخوانید:

مسابقات بین المللی پارا اسنوبرد برگزار شد

تیم ملی اسکی آلپاین برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان راهی سوئد شد

رتبه اسکی‌بازان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان یخ زد


انتهای پیام/

آخرین اخبار اسکی ایران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر