کد خبر: ۶۸۳۵۳۱۶
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱

سرپرست فرمانداری شهرستان آبادان گفت: بر اساس آمارها، خدمات عمرانی ارائه شده دولت در حدود ۶ سال اخیر به ۲۰ برابر سال های گذشته رسید.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،سید زین العابدین موسوی سرپرست فرمانداری شهرستان آبادان با بیان اینکه در ایام دهه فجر و حتی پس از آن شاهد افتتاح پروژه های فراوانی در سطح شهرستان آبادان بودیم، گفت: پس از هشت سال جنگ، آوارگی و جنگزدگی مردم به اقصی نقاط کشور و بازسازی اقدامات فراوانی در راستای بازگشت امید در میان مردم برای ماندگاری، تحرک و رونق دوباره آبادان توسط دولت ها انجام شد.

وی افزود: از سال ۸۳ و با شکل گیری منطقه آزاد اروند تاکنون، به لحاظ آماری خدمات عمرانی فراوانی در آبادان انجام شد که نشان دهنده رشد ۲۰ برابری اقدمات در طی حدود ۶ سال گذشته است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آبادان ادامه داد: امید می رود روند انجام، اتمام و افتتاح پروژه ها با سرعت و شتاب مناسب دنبال شود و هر روز شاهد بهره برداری از پروژه های در خور شان مردم آبادان باشیم.

موسوی ابراز امیدواری کرد تا اقدامات دولت در قالب پروژه های عمرانی قابل انجام توسط سازمان منطقه آزاد اروند بتواند طراوت و شادابی را به آبادان و خرمشهر بازگرداند.

انتهای پیام/ د

ارائه خدمات عمرانی دولت در آبادان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر