کد خبر: ۶۸۳۵۷۰۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
جانشین پلیس راه استان گیلان:

جانشین پلیس راه گیلان گفت: در شبانه روز گذشته ۱۱ فقره تصادف منجر به جرح در جاده‌های گیلان رخ داده است.

وقوع ۱۱ فقره تصادف منجر به جرح / لغزنده بودن محور‌های جلگه‌ای و کوهستانیبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت،  سرهنگ جابر صفاری، جانشین پلیس راه استان گیلان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ فقره تصادف منجر به جرح در جاده‌های گیلان رخ داده است که بر اثر این سوانح جاده‌ای ۱۵ نفر مجروح و به بیمارستان‌های استان منتقل شدند.

وی افزود: عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و رعایت نکردن حق تقدم از علت وقوع این تصادف‌ها در شبانه روز گذشته بوده است.

جانشین پلیس راه استان گیلان، به بارش باران در استان اشاره کرد و گفت: محور‌های جلگه‌ای و کوهستانی استان بر اثر بارش باران لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط بیشتری  تردد کنند.

سرهنگ جابر صفاری، از رانندگانی که قصد سفر در محور‌های کوهستانی استان را دارند خواست به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

وی، با اشاره به اینکه اوج وقوع سوانح رانندگی در جاده‌های گیلان ساعت ۱۶ تا ۲۰است، افزود: برای جلوگیری از هرگونه سوانح رانندگی باید بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرد.

جانشین پلیس راه استان گیلان افزود: بر اساس آمار‌های دریافتی از دستگاه‌های تردد شمار نصب شده در جاده‌های استان، درحال حاضر ترافیک عادی است و رانندگان می‌توانند باید پرهیز از رفتار‌های پرخطر از جمله سبقت و سرعت غیر مجاز در جاده‌ها از هرگونه حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

سرهنگ جابر صفاری تصریح کرد: شهروندان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌های گیلان با شماره ۱۴۱ و یا ۳۳۳۱۱۱۱۱ تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/م.ع

در شبانه روز گذشته ۱۱ فقره تصادف منجر به جرح در جاده های گیلان رخ داد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر