کد خبر: ۶۸۳۵۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار دو طرح کافه کارآفرینی و باشگاه کارآفرینان نوجوان در دستور کار قرار گرفته است.

کافه کارآفرینی و باشگاه کارآفرینان نوجوانبه گزارش     گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه  اقدامات اولیه اجرای طرح‌های مذکور انجام و مجری طرح‌ها نیز مشخص شده است،گفت:کافه کارآفرینی محلی برای رفت و آمد کارآفرینان ملی به همراه مسئولان است که حضور برای عموم مردم آزاد خواهد بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه جوانان بیشترین مخاطبان کافه کارآفرینی هستند گفت: به طور روزانه برای مخاطبان و علاقه‌مندان به حضور در کافه کارآفرینی برنامه‌هایی در نظر گرفته می‌شود و طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان نیز در رده‌های سنی ۱۲ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۱۸ سال اجرایی خواهد شد.

وی افزود:طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان در قالب کارگاهی یک ونیم تا دو ساله ویژه نوجوانان اجرایی می‌شود که در مرحله نخست یک ۱۰۰ دانش آموز در این طرح شرکت می‌کنند و سپس در سطح گسترده‌تر به اجرا در می‌آید.

انتهای  پیام/ز


طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان در قالب کارگاهی  اجرایی می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر