کد خبر: ۶۸۳۶۱۸۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲

رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان اصفهان گفت : همزمان با سراسر کشور ازسوم تا بیست و پنجم اسفند ماه رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان در اصفهان انجام می شود.

آذر کیوان امیرپور رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان اصفهان در گفت و گو با خبرنکار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، با اشاره به برنامه‌های آموزش و پرورش برای آمادگی برای پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی دراصفهان افزود : به منظور تسهیل فرایند پذیرش و اسکان مهمانان در نوروز ۱۳۹۸ در استان اصفهان ، حدود 50 درصد از ظرفیت مدارس از طریق رزرو اینترنتی و سایر مدارس از طریق ستاد های اسکان مستقر در سطح استان در اختیار مسافران عزیز قرار می گیرد.
وی تصریح کرد : رزرو اینترنتی ظرفیت پیش بینی شده برای اسکان نوروزی فرهنگیان دراصفهان در بازه زمانی سوم تا 25 اسفند ماه ۹۷ انجام می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای رزرو مدارس در اصفهان از طریق سایت ستاد اسکان اصفهان به نشانیeskan.medu.ir مراجعه کنند.
به گفته ی امیرپور مجموع 43 ستاد فعال در سطح استان و شش ستاد در شهر اصفهان آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی خواهد بود که این شش ستاد در خیابان های شمس آبادی ،بزرگمهر ، سه راه حکیم نظامی ، خیابان کاوه و خیابان جی واقع هستند.
رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه حدود 1265 مدرسه و 12700 کلاس در سراسر استان برای اسکان فرهنگیان در نوروز 98 پیش بینی شده است افزود : هزینه ی کلاس ها که در دو گروه الف و ب در اختیار مسافران قرار می گیرد ، در سراسر کشور 20 درصد افزایش داشته است.
گفتنی است آموزش و پرورش اصفهان سال گذشته در پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی مقام اول کشوری را به دست آورده است.

 

انتهای پیام /س

اسکان فرهنگیان در اصفهان

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر