کد خبر: ۶۸۳۶۱۸۴
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: باتوجه به زیرساخت‌های مناسب و پتانسیل بالا، اردبیل می‌تواند میزبان شایسته ایی برای مسابقات کشوری، بین المللی و حتی جهانی شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهرام آقاخانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در حاشیه برگزاری مسابقات تیر و کمان نزاجا که به همت تیپ ۴۰ متحرک هجومی که در سالن رضا زاده اردبیل برگزار شد افزود: زیرساخت‌های لازم در استان اردبیل جهت میزبانی مسابقات مختلف کشوری، بین المللی و حتی جهانی فراهم شده و ما درخدمت ارگان‌های مختلف اداری، نظامی و دیگر دستگاه‌هایی اجرایی جهت میزبانی مسابقات کشوری هستیم.

وی افزود: دو سالن رضازاده و تختی جزو سالن‌های مجهز کشور می‌باشد که آماده میزبانی مسابقات حتی جهانی هستند و چندماه پیش هم شاهد برگزاری مسابقات جهانی شدیم که و به نحو احسن میزبانی کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل خاطرنشان کرد:تمام موارد مورد نیاز برای میزبانی شایسه اعم از سالن‌های مجهز، امکانات مناسب، هتل‌ها و کادر اجرایی را اردبیل دارا می‌باشد که باید ازاین ظرفیت جهت میزبانی‌ها استفاده کنیم و بااین میزبانی‌ها هم به پیشرفت ورزش و هم اقتصاد استان کمک کنیم.

آقاخانی بااشاره به برگزاری مسابقات تیر و کمان نزاجا گفت: مسابقات طی دو روز با حضور ۳۲ کماندار از نزاجا برگزار و درپایان تیم‌های قرارگاه منطقه شمالغرب، قرارگاه منطقه غرب وفرمانده و پشتیبانی نزاجا مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/ح

دو سالن رضازاده و تختی جزو سالن‌های مجهز کشور است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر