کد خبر: ۶۸۳۶۷۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱

فرمانده انتظامی شهرستان انار از دستگیری جاعل و کلاهبردار ۱۵میلیاردی در این شهرستان خبر داد.

دستگیری جاعل و کلاهبردار ۱۵ میلیاردی در اناربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان سرهنگ رضا خلیلی نژاد، فرمانده انتظامی انار گفت: فردی که در قالب خرید و فروش زمین کشاورزی با اسناد جعلی از شهروندان بیش از ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و حدود ۴ سال متواری بود، دستگیر شد.

وی افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر فروش زمین کشاورزی با اسناد جعلی به آنان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با تحقیقات انجام شده مشخص شد فردی با خریداری زمین‌های کشاورزی با چک بلامحل اقدام به فروش این زمین‌ها با اسناد جعلی به دیگران کرده و پس از کلاهبرداری مبلغی معادل ۱۵ میلیارد ریال از چند شهروند از شهرستان متواری شده است.

سرهنگ خلیلی نژاد بیان کرد: در پی اعلام این مورد، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که در نهایت پس از گذشت حدود ۴ سال، ماموران پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی از حضور این فرد در یکی از نقاط شهرستان مطلع شده و این فرد را ضمن هماهنگی قضایی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی انار افزود: این فرد که تاکنون مشخص شده در قالب فروش مال غیر با اسناد جعلی مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است جهت سیر مراحل قانونی و جلب رضایت شاکیان به مرجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/ح

دستگیری جاعل میلیاردی در انار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر