کد خبر: ۶۸۳۷۹۰۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۵
حسینی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.

تخریب بیش از ۱۰ ملکی که بام فروشی می‌کردندسیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.

وی با تأکید بر اینکه ساخت و ساز‌های غیرقانونی به شدت کنترل می‌شود، افزود: این موارد بیشتر در زمین‌هایی رخ می‌دهد که فاقد سند هستند و چون ساکنان این بنا‌ها خود را مالک نمی‌دانند، به راحتی طبقه فوقانی خود را می‌فروشند.


بیشتر بخوانید: پشت بام فروشی در پایتخت/ روشی عجیب برای صاحب خانه شدن در تهران + فیلم


شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: وظیفه ما ایجاب می‌کند از ساخت و ساز‌های خلاف قانون جلوگیری کنیم و چنانچه بنایی خلاف قانون ساخته شود، ابتدا آن را به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال و بر مبنای این ماده، اقدام قانونی می‌کنیم.

حسینی تصریح کرد: طی سالیان دراز افرادی زمین‌هایی را در نقاط مختلف شهر به صورت غیرقانونی گرفتند و ساختند که اگر کمیسیون ماده ۱۰۰ رأی به تخریب آن‌ها دهد، ما هم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

لزوم کنترل ساخت و سازهای غیرقانونی و مقابله با بام فروشی در شهر تهران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر