زن جوانی که در بالکن هتل در حال تمرین یوگا بود، در اثر از دست دادن تعادلش و سقوط روی سیم‌های خاردار به طرز وحشتناکی جانش را از دست داد.

وسوسه تمرین یوگا در بالکن هتل فاجعه آفرید! + فیلم// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، وسوسه تمرین یوگا در بالکن هتل جان توریست ۲۷ ساله پرتقالی را گرفت. «ورا مکیراس ریجو» که در حال تمرین یوگا در بالکن طبقه چهارم هتلی در بانکوک، پایتخت تایلند بود، در اثر از دست دادن تعادلش به پایین سقوط کرد و جانش را از دست داد.

بنا بر گزارش پلیس محلی تایلند این زن جوان پس از سقوط از طبقه چهارم و برخورد با سیم‌های خاردار یک ساختمان متروکه در اطراف هتل فرود آمد. بنا بر گفته پلیس جنازه این زن در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه در حالی که روزی زمین افتاده بود، پیدا شد.

سقوط توریست از بالکن هتل حین تمرین یوگا! + فیلم و تصاویر

قربانی به تازگی جشن تولد ۲۷ سالگی خود را جشن گرفته بود. محل سقوط قربانی شبهه‌هایی را برای پلیس به وجود آورده است. قربانی پس از طی ارتفاع ۱۵ متری، ۴ متر دورتر از محل بالکن هتل فرود آمد که بنا بر گفته پلیس گمان می‌رود او تعادل خود را از دست داده باشد.

بنا بر باور پلیس احتمال می‌رود قربانی در ساعت ۵ صبح پس از بالا رفتن از پنجره و حین تمرین در لبه آن به پایین سقوط کرده باشد. پلیس می‌گوید قربانی پیش از برخورد با زمین ابتدا با سیم‌های خاردار برخورد کرده است. پلیس تایلند هنوز علت دقیق مرگ قربانی را نمی‌داند. خواهر بزرگتر قربانی در لحظه وقوع حادثه در هتل حضور داشت. گفته می‌شود او پس از وقوع حادثه در حالی که به شدت گریه می‌کرد، خود را به ساختمان متروکه کنار هتل رساند و شاهد انتقال جسد خواهرش به آمبولانس بود.

سقوط توریست از بالکن هتل حین تمرین یوگا! + فیلم و تصاویر

این در حالی است که بنا بر ادعای رسانه‌های محلی تایلند دوربین مدار بسته هتل نشان می‌دهد که قربانی اتاق خود در طبقه سوم هتل را ترک کرده و با بالا رفتن از پله‌ها خود را به طبقه چهارم رسانده است. ظاهراً قربانی علاقه زیادی داشته بر روی لبه پنجره حرکات یوگا انجام دهد.

تحقیقات پلیس تایلند در این خصوص ادامه دارد.

انتهای پیام/

وسوسه تمرین یوگا در بالکن هتل جان توریست را گرفت!

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار