کد خبر: ۶۸۳۹۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰

معاون دانشجویی و رئیس امور دانشجویان وزارت علوم امروز صبح پس از استقبال در فرودگاه وارد دانشگاه بیرجند می‌شود تا ۲ پروژه‌ مرکز بهداشت و درمان فرهیختگان و رستوران مکمل دانشجویی را افتتاح کند.

دکتر صدیقی معاون دانشجویی و رئیس امور دانشجویان وزارت علوم امروز صبح پس از استقبال در فرودگاه وارد دانشگاه بیرجند می‌شود تا ۲ پروژه‌ مرکز بهداشت و درمان فرهیختگان و رستوران مکمل دانشجویی را افتتاح کند.

فرزین مدیر روابط عمومی دانشگاه بیرجند در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، گفت: عملیات مرکز بهداشت و درمان فرهیختگان با زیربنایی بالغ بر ۵۹۱ متر مربع در سال ۹۵ با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان جهت احداث و تجهیزات آغاز شد که از این مبلغ میزان ۸۵۰ میلیون تومان توسط دانشگاه و ۳۶۰ میلیون تومان دیگر نیز توسط یک خیر پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین پروژه رستوران مکمل دانشجویی نیز دارای زیربنایی بالغ بر ۲۵۰ متر مربع است که برای ساخت آن بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

فرزین در خصوص سایر برنامه ها‌ی سفر معاون وزیر در استان گفت: از دیگر برنامه‌ها و افتتاحیه‌های معاون وزیر علوم در استان می‌توان به نشست با دانشجویان دانشگاه بیرجند، افتتاح پروژه در دانشگاه بزرگمهر قائنات و دانشگاه صنعتی بیرجند و همچنین نشست با دانشجویان این دانشگاه نام برد.

انتهای پیام/غ

افتتاح ۲ پروژه‌ توسط معاون وزیر علوم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر