کد خبر: ۶۸۳۹۸۱۸
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

دختران شاهد و ایثارگر گیلان مقام دوم مسابقات قرآنی قم را کسب کردند.

کسب مقام دختران شاهد و ایثارگر گیلان در مسابقات قرآنی قمبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، محمدرضا داوطلب، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر این استان در سی امین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر در قم افتخارآفرینی کردند.

وی با بیان اینکه دختران شاهد و ایثارگر گیلان با کسب ۴ عنوان موجب فخر جامعه ایثارگری شدند، افزود: شرکت کنندگان در رشته‌های حفظ، قرائت، تفسیر و مفاهیم با هم به رقابت پرداختند.

معاون فرهنگی بنیاد شهید گیلان اظهار داشت: از مجموع ۶ شرکت کننده ایثارگر گیلانی، فاطمه عموپور در رشته حفظ ۵ جزء عنوان دوم، سعیده واسع حق دوست در رشته حفظ ۱۵ جزء عنوان سوم، امینی در رشته حفظ ۲۰ جزء عنوان دوم و زینب پیدا در رشته قرائت تحقیق عنوان دوم را کسب کردند.

داوطلب با اشاره به حضور ۶۰۰ نفر از نخبگان قرآنی شاهد و ایثارگر کشور در این دوره از مسابقات تصریح کرد: ۱۴۸ نفر از شرکت کنندگان دختر بودند.

گفتنی است دوره اول این مسابقات ویژه همسران معظم شاهد و ایثارگر از تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه به مدت ۳ روز، دوره دوم نیز ویژه فرزندان دختر معظم شاهد و ایثارگر از تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه به مدت ۳ روز برگزار شد.

دوره سوم و نهایی مسابقات قرآنی قم ویژه والدین شهدا، جانبازان، آزادگان و فرزندان پسر معظم شاهد و ایثارگر نیز از تاریخ ۱۰ اسفندماه به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ع

افتخارآفرینی دختران شاهد و ایثارگر گیلان در مسابقات قرآنی قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر