کد خبر: ۶۸۳۹۸۸۲
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
مونسان در حاشیه جلسه هیات دولت:

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: هیچگونه افزایش قیمتی را ما در نزدیک عید و یا ایام عید نوروز نخواهیم داشت، هتل‌ها با همان مبالغ قبلی انشاءالله خدمت مناسبی را به مردم خواهند داد.

هیچ‌گونه افزایش قیمتی برای سفرهای نوروزی نداریمبه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حاشیه جلسه هیئت دولت، با اشاره به اقدامات دولت برای تعطیلات نوروزی گفت:  در همه شهرها برنامه‌های مفرح و شادی آفرین در همه شهرها به اجرا گذاشته خواهد شد. باید تشکر کنم از همه فعالین بخش‌ گردشگری کشور که خوشبختانه امسال با ما همکاری بسیاری داشتند.

وی در باره افزایش قیمت‌ افزود: هیچگونه افزایش قیمتی را ما در نزدیک عید و یا ایام عید نوروز نخواهیم داشت، هتل‌ها با همان مبالغ قبلی انشاءالله خدمت مناسبی را به مردم خواهند داد.

مونسان در باره بسته‌های نوروزی گفت: بسته‌های سفر ارزان قیمت‌مان هم امسال به خوبی کار خواهد کرد؛ در شورای بوم‌گردی با قیمت‌های بسیار مناسب به ارائه می‌پردازند و همچنین سفرهای زمینی و ریلی  در بسته‌های ارزان قیمت سفر هستند که انشاءالله به مردم ارائه خواهیم داد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر