کد خبر: ۶۸۳۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸

رییس کمیته ملی المپیک حکم پیمان فخری را به عنوان رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی صادر کرد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، طی حکمی از سوی صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی شد.

صالحی امیری حکم پیمان فخری را زد

در متن حکم فوق آمده است:

جناب آقای پیمان فخری
با سلام و احترام

نظر به تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی و همچنین مصوبه مورخه ۲۷/‏۱۱/‏۹۷‬ هیأت محترم اجرایی به موجب این ابلاغ به سمت"رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی" منصوب می‌شوید. با عنایت به رویکرد جدید کمیته ملی المپیک و اهمیت این مرکز انتظار دارد ضمن اجرای کلیه امور محوله با توجه به ماده بیست و یکم اساسنامه کمیته ملی المپیک، نسبت به موارد ذیل اهتمام ویژه معمول داشته و مراتب را بصورت ماهیانه گزارش نمائید:
- هدایت، نظارت و ارزیابی برنامه و عملکرد فدراسیون‌های ورزشی در هنگام آماده‌سازی و شرکت در رویداد‌های بین المللی تحت پوشش کمیته ملی المپیک که در رأس آنها، بازی‌های المپیک و آسیایی قرار دارند.


- همکاری نزدیک و تعامل صمیمانه با مسئولین فدراسیون‌ها بویژه سازمان تیم‌های ملی آن‌ها در جهت پیشبرد برنامه مصوب و نیز ارائه نظارت اصلاحی به منظور بهبود روند آماده‌سازی ورزشکاران تیم‌های ملی.
بررسی و ارائه گزارش تحلیل فنی-مدیریتی و تصمیم‌سازی در رابطه با شرکت در رویداد‌های ورزشی چند رشته‌ای که در دستور کار هیأت اجرایی قرار می‌گیرند
- انجام اقدامات لازم در خصوص حضور شایسته کاروان‌های ورزشی کشور در بازی‌های مختلف، با هماهنگی و همکاری سرپرستان کاروان‌های اعزامی
- تنظیم فرم‌های استاندارد نظارت و ارزشیابی فدراسیون‌های ورزشی


بیشتر بخوانید:

حکم سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو صادر شد

پیمان فخری مدیر مرکز نظارت بر تیم‌های ملی شد


انتهای پیام/

 

حکم فخری صادر شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر