کد خبر: ۶۸۵۳۵۹۳
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
کد خبر : ۶۸۵۳۵۹۳
گروه : گیلان » رشت
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان خبر داد:

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: از ۲۰ اسفند امسال تا ۲۰ فروردین سال آینده حفاری در جاده‌های گیلان ممنوع است.

ممنوع شدن حفاری در جاده‌های گیلانبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، محمد رضا نازک کار، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان امروز گفت: برای حفظ امنیت گردشگران هر گونه کنده کاری و حفاری در جاده‌های گیلان از ۲۰ اسفند امسال تا ۲۰ فرودین ممنوع است.

وی با بیان اینکه، شرکت‌هایی نظیر آب و فاضلاب روستایی و شهری، توزیع برق، برق منطقه‌ای، مخابرات و حتی شرکت‌های راهسازی در این مدت اجازه حفاری در جاده‌های خارج از محدوده قانونی شهر را ندارند، افزود: چنانچه موارد اضطراری پیش بیاید این شرکت‌ها فقط با کسب مجوز‌های لازم می‌توانند در جاده‌های استان حفاری و کنده کاری کنند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان، از آغاز پیش فروش بلیط نوروزی اتوبوس‌های بین شهری در استان خبر داد و گفت: پیش فروش بلیط نوروزی اتوبوس‌های بین شهری از ۱۲ اسفند همزمان با سراسر کشور در گیلان آغاز شده است.

محمد رضا نازک کار افزود: مسافران نوروزی می‌توانند به ۲ روش اینترنتی و یا مراجعه حضوری به دفاتر شرکت‌های مسافربری بلیط سفرشان را تهیه کنند.

وی، از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: ۱۸۰ دستگاه اتوبوس در گیلان برای جابه جایی مسافران نوروزی آماده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان افزود: پارسال ۵ میلیون و ۴۴۷ هزار و ۲۰۵ مسافر در ۷۵۷ هزارو ۲۵۸ سفر به مقصد‌های داخل و خارج استان از ناوگان حمل ونقل عمومی استفاده کردند.

محمد رضا نازک کار تصریح کرد: در راستای ارتقای خدمات بخش حمل و نقل و دسترسی سریع مسافران به مراکز تهیه بلیط پارسال بیش از ۱ میلیون نفر به صورت اینترنتی اقدام به تهیه بلیط کردند.

 

انتهای پیام/م.ع

حفاری در جاده های گیلان ممنوع شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر