کد خبر: ۶۸۵۵۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
رئیس دانشگاه آزاد:

طهرانچی در پیامی به جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد نوشت: به کارگیری دانسته‏‌ها و اکتشافات علمی در رفع مشکلات مبتلا به جامعه باید سرلوحه برنامه‌‏های دانشگاه آزاد قرار گیرد.

اکتشافات علمی در رفع مشکلات جامعه باید سرلوحه برنامه‌‏های دانشگاه آزاد باشدبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد به هفتمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد که امروز به میزبانی واحد نجف‌آباد آغاز به کار کرد،‌ پیامی ارسال کرد.

در متن پیام طهرانچی آمده است:

با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبر خاتم (ص) و اهل بیت کرامش که چراغ راه بشریت‌‏اند.

برگزاری هفتمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران به میزبانی دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد بارقه‌‏ای نویدبخش از سحرگاهان طلوع خورشید علم و دانش و شکوفایی فرهنگ و تمدن‌‏سازی دوباره است.

یقیناً این اقدامات چشمگیر که به اهتمام عاشقان گسترش علم برگزار شده، گامی بزرگ در راه اعتلای سرمایه‏‌های علمی، معنوی و فرهنگی ملت بزرگ ایران است که درک ابعاد وجودی و آشنایی با عمق استعداد‌های نهفته در جوانان پراستعداد این مرز و بوم را از منظر مجامع بزرگ علمی بین‌المللی، نهادینه خواهد کرد، چرا که آفرینش‌های بزرگ علمی جهان که منتج به اختراع، ابداع و نوآوری گردیده، همراه دیرینه استعداد‌های درخشان نهفته در دل جوانان این سرزمین بوده است.

بدون شک موفقیت‏‌هایی گران‌سنگ، چون دستیابی به فناوری‌‏های روز دنیا در حوزه‏‌های هسته‏‌ای، نانو فناوری، زیست فناوری، دفاعی، امنیتی و پزشکی نوید حیات و شکوفایی مجدد تمدن ایرانی اسلامی را می‌‏دهد، به طوری که به کارگیری دانسته‏‌ها و اکتشافات علمی در رفع مشکلات مبتلا به جامعه باید در سرلوحه برنامه‌‏های دانشگاه آزاد قرار گیرد و توجه همزمان به نیاز‌های مردم، استفاده و همکاری از دیگر دانش‏‌های حوزه‏‌های مختلف علمی، قرار دادن سطح دانشگاه‏‌های کشور در تراز برترین مجامع علمی دنیا می‌‏تواند رویکردی نوین برای این دانشگاه و مخترعان و مبتکران به شمار آید.

امیداوارم مسئولان و مدیران خدوم و زحمتکش بتوانند بستر، شرایط و پیش نیاز‏های دستیابی به این مهم را برای شما جوانان آینده‌ساز فراهم کنند.

اینجانب از برگزارکنندگان، دست‌اندرکاران و تمامی شرکت‌‏کنندگان در این جشنواره بزرگ علمی در دانشگاه آزاد واحد نجف‌‏آباد صمیمانه سپاسگزاری کرده، امیدوارم با بهره‌‏گیری بیشتر از آموزه‌‏های هدایتگر و انوار معنوی ساحت مقدس حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) و تداوم و ارتقای سطح علمی و کیفی اینگونه اقدامات ارزشمند، بیش از پیش شاهد رشد و بالندگی همه‌جانبه ایران اسلامی و به ویژه خانواده دلسوز دانشگاه آزاد اسلامی باشیم.

عزت، سربلندی و توفیق روزافزون همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

محمدمهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر