کد خبر: ۶۸۵۷۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

در آئین اختتامیه دومین دوره از مسابقات حفظ، قرائت و روخوانی قرآن کریم شرکت صنایع شیر ایران از قرآن دست‌نوشت رونمایی شد.

قرآن دست‌نویس در دومین مسابقات قرآن کریم شرکت صنایع شیر ایران رونمایی شدبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،حمید نوری نویسنده این قرآن شریف در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات حفظ، قرائت و روخوانی قرآن کریم شرکت صنایع شیر ایران، گفت: اُنس با قرآن کریم موهبتی است که شامل هر کسی نمی‌شود و خوشا به حال کسی که از این نعمت و موهبت ارزشمند برخوردار است و بنده نیز با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) توفیق یافتم قرآن کریم را در مدت ۱۱ سال کتابت کنم.

وی افزود: همه ما مسلمانان هرگاه با مشکل و مصیبتی مواجه می‌شویم، به خداوند متعال، ائمه اطهار (ع) و قرآن کریم متوسل می‌شویم که حاصل و نتیجه این توسل در زندگی قابل وصف نیست.

نویسنده قرآن دست‌نوشت با بیان اینکه نوشتن این قرآن کریم نیز حاصل و نتیجه یک نیت بود، گفت: چند سال پیش برای همسر و فرزندم مشکلی پیش آمد به‌گونه‌ای که پزشکان قطع امید کرده بودند همان جا بود که دست به دامان خدا شدم و نذر کردم در صورت سلامتی هر دو آن‌ها اقدام به نوشتن قرآن کریم کنم.

نوری به نحوه نگارش این قرآن کریم اشاره کرد و گفت: روزانه یک برگ از این قرآن را نوشتم و در مجموع هزار برگ نگاشته شد و این اقدام ۵ سال به‌طول انجامید و در ادامه ۵ سال کار اصلاح و یک سال هم کار خواندن این قرآن به‌طول انجامید که در مجموع در مدت ۱۱ سال نگاشته شد و صحافی آن نیز در آستان قدس رضوی انجام شد.

وی با بیان اینکه توسل به خدا و قرآن کریم با هیچ چیز برابری نمی‌کند، تصریح کرد : امیدوارم همه کسانی که با قرآن کریم اُنس گرفته‌اند اندیشه و اساس زندگیشان آموزه‌های قرآنی باشد و زیر سایه خدا و پیامبر اکرم (ص) در صحت و سلامتی زندگی کنند.
 
انتهای پیام // ف.ح
 

رونمایی از قرآن دست‌نویس در دومین مسابقات قرآن کریم شرکت صنایع شیر ایران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر