کد خبر: ۶۸۵۸۳۰۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷

آیت الله علوی گرگانی گفت: نقطه مرکزی بیان مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب سپردن مسئولیت‌های کشور به جوانان است، بنابراین مسئولان باید به جوانان میدان دهند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، آیت الله علوی گرگانی در دیدار جمعی از طلاب و فضلای گرگان گفت: رهبر معظم انقلاب سدی محکم در برابر نفوذ دشمنان است و به خوبی همه جوانب جامعه را اداره می‌کنند و باید این شخصیت را حفظ کرده و نسبت به آن غفلت نورزیم.

وی افزود: روحانیت باید منویات مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهد، نقطه مرکزی بیان مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب سپردن مسئولیت‌های کشور به جوانان است، بنابراین مسئولین باید نواقص موجود را برطرف کرده و به جوانان میدان دهند و به منویات رهبری جامه عمل بپوشانند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه روحانیت باید از تفرقه و چند دستگی بر حذر باشد، تصریح کرد: روحانیون الگوی جامعه هستند و ما باید همه رفتار‌های خود را به گونه‌ای تنظیم کنیم که مردم با مشاهده منش و رفتارمان درس اخلاق بگیرند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه گفت: الفت میان قلوب مسلمانان یکی از نعمت‌های بزرگ الهی است، وحدت بر حول محور توحید نعمت بزرگی است که همه ما موظف هستیم از آن قدردانی کنیم.

آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر اینکه روحانیت امروز باید به روز باشد و مطابق نیاز‌های جامعه سخن بگوید، ادامه داد: انسان‌هایی که از تمکن مالی و ثروت بهره‌مند هستند باید به دیگران نیز کمک رسانی کنند، زیرا انفاق و بذل و بخشش به مال و ثروت انسان برکت می‌بخشد.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب یک نعمت بزرگ از جانب خداوند هستند و امروز همه ما باید تلاش کنیم تا حق رهبری را ادا کنیم، ایشان هم در زمان امام خمینی (ره) و هم در حال حاضر شخصیت والایی داشته و دارند.

انتهای پیام/م

لزوم برون سپاری امور به جوانان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر