کد خبر: ۶۸۵۸۳۴۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: از گذشته ارزش‌های دینی با هنر ایرانی در کنار هم بوده‌اند و این تلفیق باعث رشد هنر می‌شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الاسلام والمسلمین محمد علی انصاری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی اظهار کرد: جشنواره تصویرگری رضوی یک جشنواره فرهنگی و قوی بود که خوشبختانه با در نظر گرفتن ارزش‌های دینی می‌تواند هم حیطه هنری، هم فرهنگی و هم دینی را شامل شود.

وی در خصوص اهداف شوم دشمن برای تضعیف ارزش‌های دینی گفت: دشمنان اسلام در حال حاضر در فکر لطمه زدن فرهنگی و دینی به کشور ماست و فعالیت‌های فرهنگی از این قبیل عایقی محکم برای مبارزه با این جنگ هاست.
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ادامه‌داد: خوشحالیم که حدود ۱۸۰ اثر هنری به این مسابقه ارسال شد، اما این آمار باید افزایش پیدا کند.

 
وی با اشاره به اینکه ارزش‌های دینی، هنر ایران را برجسته می‌کند تصریح کرد: از قدیم هنر ایران به اثر‌های هنری دارای ارزش‌های دینی شناخته می‌شد و موجب افتخار ایران است.
وی افزود: افزایش و گسترش چنین جشنواره‌هایی می‌تواند بیش از پیش ارزش‌های دینی و هنر را در کنار هم قرار دهد، زیرا این دو باید در کنار هم باشند.
 
حجت الاسلام انصاری در خصوص موضوع نمایشگاه که مرتبط با امام رضا (ع) بود گفت: عشق به امام رضا (ع) از قدیم در مردم ایران بوده و خوبی آن این است که ایشان الگوی تربیتی بسیاری از جوانان هستند.
 
وی تصریح کرد: این عشق همواره در ایرانیان بوده و این جشنواره نشان دهنده زنده بودن این عشق است.
انصاری در پایان ابراز امیدواری کرد: نمایشگاه‌ها و جشنواره‌هایی از این دست باید گسترش پیدا کنند تا سپر محافظ ما در برابر دشمن باشد.
 
انتهای پیام/م
 

برگزاری آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر