کد خبر: ۶۸۵۸۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور؛

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۸ از محور‌های کرج – چالوس و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد در برخی مناطق روال عادی دارد+ جدولبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور‌های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۲۷ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۲.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۲ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان  با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

محورهای دارای بیشترین تردد طی شبانه روز گذشته

تردد در برخی مناطق روال عادی دارد+ جدول

محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۱۵ تا شنبه ۱۸ اسفند ۹۷

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۵ تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۸ از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۱۲/۱۷ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۱۲/۱۷ از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

۳. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی):

۳.۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می‌باشد.

۳.۲- محور هراز:

الف- تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۵ و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۹۷/۱۲/۱۶ و ۹۷/۱۲/۱۷ از محور هراز ممنوع است.

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:

۱- محور رامیان- اولنگ - شاهرود، واقع در استان‌های گلستان و سمنان، از مورخ ۲۹ فروردین ۹۵ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۲- محور فرعی شمشک - دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۳- محور پونل- خلخال، واقع در استان گیلان، از مورخ ۵ مهر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۴- محور سی سخت – پادنا، واقع در استان کهگیلویه و بویر احمد، از مورخ ۱۵ مهر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۵- محور گنجنامه – تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۶- محور سروآباد – پاوه، واقع در استان کردستان، از مورخ ۳ آذر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۷- محور رویان – بلده (حدفاصل وازک تا بلده)، واقع در استان مازندران، از مورخ ۱۲ دی ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۸- محور بدره – دره شهر، واقع در استان ایلام، از مورخ ۲۴ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۹- محور چاهان-زرآباد، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، از مورخ ۱۱ اسفند ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ممنوعیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده ای

۱- محور کرج – چالوس (تونل امیر کبیر (شماره ۵))، واقع در استان‌های البرز و مازندران، از مورخ ۲۹ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، روز‌های شنبه تا سه شنبه در حوزه استان البرز (میدان امیر کبیر) از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۵ روز بعد و در حوزه استان مازندران (مقطع مرزن آباد) از ساعت ۲۱ تا ۵ روز بعد، به غیر از روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی تونل امیر کبیر (شماره ۵)، محور فوق مسدود بوده و تردد از محور‌های فیروزکوه و هراز انجام می‌ شود.

۲- محور زرنه – سه راهی روان (ایلام)، واقع در استان ایلام، از مورخ ۲۴ بهمن لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و تعمیر ومرمت پل، کیلومتر ۲۹، مسدود بوده و تردد از محور سه راهی گیلانغرب - سومار انجام می‌گردد.

محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

الف) تهران و محور‌های منتهی به آن:

۱-آزاد راه تهران – قم (وبالعکس)، واقع در استان تهران، از مورخ ۴ اسفند لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، بصورت ۲۴ ساعته، به دلیل اجرای عملیات نصب تیر‌های پل تبادل شمس آباد، کیلومتر ۱۵۰+۴۲ تا ۱۵۰+۴۴، انحراف ترافیک در لاین‌های رفت و برگشت حد فاصل کیلومتر‌های فوق و عبور ترافیک در لاین‌های جدید الاحداث همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.


بیشتر بخوانید: ۲۱ هزار صندلی هواپیما در انتظار مسافران نوروزی/ برخورد قاطع با دفاتر خدمات مسافرت هوایی متخلف 


۲-محور دماوند– فیروزکوه (پل دلیچایی)، واقع در استان تهران، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، روز‌های شنبه ازساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۸:۰۰، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ازساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰ و روز‌های چهارشنبه از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۲:۰۰ هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و تهیه و نصب هندریل پل‌های دلیچایی، کیلومتر ۱۵۰+۴۴ تا ۳۲۰+۴۴، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۳- آزاد راه تهران- کرج – آبیک (و بالعکس)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۷ اسفند ۹۷، ازساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و روز‌های چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات خط کشی، کیلومتر ۰ تا ۶۲، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۴-محور قدیم کرج – قزوین (و بالعکس)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۷ اسفند ۹۷، ازساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و روز‌های چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات خط کشی، کیلومتر ۰ تا ۲۳، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۵-بزرگراه قزلحصار (و بالعکس)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۷ اسفند ۹۷، ازساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و روز‌های چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات خط کشی، کیلومتر ۰ تا ۷، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۶- بزرگراه ماهدشت- اشتهارد – بوئین زهرا (و بالعکس)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۷ اسفند ۹۷، ازساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و روز‌های چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ هر هفته بغیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات خط کشی، کیلومتر ۰ تا ۵۳، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۷-محور کرج – کندوان، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۷ اسفند ۹۷، روز‌های اجرای عملیات با هماهنگی پلیس راه استان خواهد بود، به دلیل اجرای عملیات خط کشی، کیلومتر ۰ تا ۷۲، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۸-محور طالقان (شهرک به گردنه)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۷ اسفند ۹۷، روز‌های اجرای عملیات با هماهنگی پلیس راه استان خواهد بود، به دلیل اجرای عملیات خط کشی، کیلومتر ۲۶ تا ۴۲، تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

۱- محور میاندوآب – ملکان (روستای شعبانلو-سرملو)، واقع دراستان آذربایجان غربی، از مورخ ۲۱ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، ساعت ۸ تا ۱۸، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت، کیلومتر ۰ تا ۲۰۰+۳، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

۲- محور اشنویه – پیرانشهر (محدوده پوش آباد)، واقع دراستان آذربایجان غربی، از مورخ ۴ بهمن لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، ساعت ۸ تا ۱۷، به دلیل اجرای عملیات پل پوش آباد، کیلومتر ۱ تا ۲، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

۳- محور ارومیه – زیوه (پل هاشم آباد)، واقع دراستان آذربایجان غربی، از مورخ ۱۰ اسفند لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، ساعت ۸ تا ۱۷، به دلیل اجرای عملیات تعمیرات ابنیه فنی پل، کیلومتر ۴۵ تا ۴۶، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

۴- محور ارومیه – زیوه (پل گلستانه)، واقع دراستان آذربایجان غربی، از مورخ ۱۰ اسفند لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، ساعت ۸ تا ۱۸، به دلیل اجرای عملیات تعمیرات ابنیه فنی پل، کیلومتر ۵۰ تا ۵۱، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

۱- آزاد راه کاشان – نطنز، واقع دراستان اصفهان، از مورخ ۶ بهمن لغایت ۲۰ اسفند ۹۷، به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل اجرای عملیات نصب سامانه توزین در حال حرکت WIM، کیلومتر ۱۱.۸ تا ۱۳.۳، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

انتهای پیام/

جزئیات ممنوعیت های ترافیکی در ۱۷ اسفند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر