کد خبر: ۶۸۵۹۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰

محمد صادق رنجکشان در مقام مدیر و مشاور ارشد، مسئولیت اداره پردیس تئاتر شهرزاد را بر عهده گرفت.

مدیر «پردیس تئاتر شهرزاد» تغییر کردبه گزارش حوزه تئاتر  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد به محمد صادق رنجکشان واگذار شد و این مجموعه فرهنگی و هنری با رویکردی تازه و مدیریت جدید به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

پیش از این مدیریت «پردیس تئاتر شهرزاد» به عنوان مهمترین پردیس تئاتر خصوصی کشور و تاثیرگذارترین نهاد فرهنگی و هنری در حوزه تئاتر، بر عهده شهرزاد جعفری بوده است.

جعفری مدیر پردیس تئاترشهرزاد که از ابتدای راه اندازی این مجموعه فرهنگی، مدیریت پردیس و ریاست اولین جشنواره تئاتر شهرزاد را برعهده داشت، به دلیل ادامه تحصیلات در مقطع دکتری از نیمه اسفندماه ۹۷ به عنوان رئیس هیئت مدیره با این مجموعه همکاری خواهد داشت.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، تاکنون تغییری در تیم مدیران این مجموعه ایجاد نشده است و همان ترکیب قبلی، به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد. سید سام بهشتی، در مقام مدیر روابط عمومی، علی شعایی در مقام مدیر هنری، کاظم جعفری به عنوان مدیر فنی و محمود رشیدی در مقام مدیر هماهنگی و برنامه ریزی به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

گفتنی است؛ مدیریت تازه «پردیس تئاتر شهرزاد» در نظر دارد که از نیمه فروردین ۹۸ با ارائه برنامه‌های تازه و با رویکردی نو و سیاستگذاری نوین در حوزه تئاتر با مدیریت محمد صادق رنجکشان در جهت رشد و تعالی تئاتر کشور گام بردارد.

محمد صادق رنجکشان چهره شناخته شده‌ای برای اهالی هنر است، سرمایه گذاری و تهیه کنندگی فیلم‌های مهم جشنواره سی و هفتم فیلم فجر و چند نمایش مطرح، از جمله فعالیت‌های او است.

لازم به ذکر است؛ که فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهرزاد که با رویکردی متفاوت از اولین دوره در تیرماه ۹۸ برگزارمی شود و فراخوان این جشنواره طی روز‌های آینده در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر