کد خبر: ۶۸۵۹۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

ملی پوش پرتاب وزنه جانبازان و معلولان گفت: در صورتی که پاداش‌های مدال سال ۹۷ پرداخت شود مدال برنزی را که در مسابقات پرالمپیک به دست آورده ام را نمی‌فروشم.

شکیب: مدالم را در صورت دریافت پاداش نمی فروشمبه گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، احسان شکیب دارنده مدال برنز پرتاب وزنه پارالمپیک مدال خود را برای تامین هزینه مکمل خود به حراج گذاشت.

در این راستا احسان شکیب ملی پوش پرتاب وزنه و دارنده مدال برنز پارالمپیک ۲۰۱۶ در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: پیش از این مسئولان اعلام کردند که پاداش‌های مدال‌های سال ۹۷ پیش از سال پرداخته می‌شود، اما اکنون به سال بعدی موکول شده است. اگر پاداش مدالم را دریافت کنم مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ را نمی‌فروشم. همچنین فدراسیون کمک‌های لازم را در راستای تهیه لوازم و تجهیزات انجام داده است و از ورزشکاران حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد. فدراسیون تا حدی می تواند در هزینه های مالی کمک کند.

او درباره واگذار کردن خرید مکمل به ارگان ها اظهار کرد: به خاطر این که ممکن است مکمل ها با مشکل دوپینگ رو به رو شوند تهیه‌ی آن را به حامی مالی یا ارگان واگذار نمی کنند. وقتی ورزشکار از نظر مالی در تنگنا قرار  بگیرد مجبور است مدال خود را به فروش بگذارد .

شکیب در ادامه اظهار کرد: هنگامی که مدال می‌گیریم مسئولان از دریافت مدال به یاد قول‌هایی که می‌دهند باشند. ما درآمدی نداریم و من از صندوق حمایت از ورزشکاران ۴۱۲ هزار تومان دریافت می‌کنم. به نظر شما با این مبلغ چگونه می‌توانم زندگیم را بگذرانم!


بیشتر بخوانید:

تشریح خصوصی سازی سرخابی‌ها از زبان معاون وزیر ورزش

فرامرزیان: پاداشی برای فدراسیون جانبازان و معلولین در نظر گرفتیم

اشرفی: ورزش جانبازان و معلولین بعد از انقلاب تاسیس شد


انتهای پیام/

اظهارات شکیب درباره فروش مدال برنز المپیک ۲۰۱۶

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر