کد خبر: ۶۸۶۶۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
زدا خبر داد؛

سرپرست سازمان تامین اجتماعی از برنامه ریزی برای رفع تاخیر در پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با این سازمان خبر داد.

بمطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شوده گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدای سازمان تامین اجتماعی در مشهد مقدس، اظهار کرد: از زمان شروع به کار شریعتمداری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وی بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای رفع این مشکل و پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی تاکید کرده اند.

وی افزود: در ماه‌های اخیر ۴۵۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد پرداخت شده است و از همه امکانات سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت این مطالبات استفاده می‌شود.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: ما شرایط مراکز طرف قرارداد بویژه مراکز کوچکتر که گردش مالی کمتری دارند و با مشکل مواجه هستند را درک می‌کنیم و به دنبال راهکاری برای حل مشکلات هستیم.

زدا افزود: در روز‌های آینده بخش دیگری از مطالبات را پرداخت می‌کنیم و برنامه‌های کاملتری نیز برای پرداخت بیشتر مطالبات و یا تهاتر این مطالبات با دولت و یا سایر ظرفیت‌های سازمان تامین اجتماعی داریم.

وی از افزایش اختیارات مدیران استانی سازمان تامین اجتماعی برای مدیریت پرداخت مطالبات مراکز درمانی خبر داد و گفت: در گذشته پرداخت به مراکز درمانی از مرکز انجام می‌شد، ولی در حال حاضر نحوه پرداخت به مدیران استانی واگذار شده است و استان‌ها بر اساس شرایط خود عمل می‌کنند.

زدا همچنین درباره بیمارستان رضا (ع) مشهد گفت: امیدوارم در آینده نزدیک و با کمک خیرین بتوانیم بیمارستان رضا (ع) را به چرخه درمان و خدمت رسانی به جامعه برگردانیم.

وی همچنین با اشاره به مراسم بزرگداشت شهدای سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: در ۲۲ اسفند و روز شهدا توفیق داریم که خدمت خانواده معزز و معظم شهدای استان‌های خراسان رضوی و شمالی هستیم. هر چه در کشور و مملکت داریم را مدیون این خانواده‌ها هستیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر