کد خبر: ۶۸۶۶۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳

در مراسمی با حضور مربیان و دانش‌آموزان دبیرستان نمونه دولتی آیت‌الله گلپایگانی خرم‌آباد و مدیران کمیته امداد هدایای دانش‌آموزان در جشن نیکوکاری به کمیته امداد تحویل داده شد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، امین‌الله بهرامی، رئیس دبیرستان نمونه دولتی آیت‌الله گلپایگانی خرم آباد در این مراسم جشن نیکوکاری از استقبال و مشارکت دانش‌آموزان در کمک به همنوعان نیازمند خبر داد و گفت: با تصویب شورای دانش‌آموزی دبیرستان جشنواره و فروشگاه غذا در سه مرحله به‌صورت پایه‌ای برگزار و عواید آن به جشن نیکوکاری اختصاص یافته است.

وی به مشارکت ۳۲ میلیون ریالی دانش‌آموزان در جشن نیکوکاری اشاره کرد و افزود: نهادینه کردن فرهنگ نوعدوستی بین دانش‌آموزان از اهداف تربیتی این دبیرستان است.

جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد لرستان در جمع دانش‌آموزان نمونه گلپایگانی از ایجاد شبکه‌های نیکوکاری در بین مدارس استان خبر داد و افزود: مشارکت اجتماعی آموزش و پرورش به عنوان یک برنامه فرهنگی ـ. اجتماعی نقش مؤثری در برنامه‌های محرومیت زدایی دارد.

وی به افزایش ۴۱ درصدی مشارکت مردم در جمع‌آوری کمک‌های مردمی طی سال جاری خبر داد و گفت: هدایای مردمی در جشن نیکوکاری مستقیما تا قبل از عید به دست نیازمندان خواهد رسید.

اجرای برنامه هنری سرود کوله پشتی در وصف شهدا و دل‌های با محبت با موضوع نیکوکاری از دیگر بخش‌های این مراسم بود کمااینکه هدیه ۳۲ میلیون ریالی دانش‌آموزان این دبیرستان به جشن نیکوکاری توسط فرزند شهید سرفراز سید نورخدا موسوی به مسئولین کمیته امداد اهدا شد.

انتهای پیام/د

مراسم نیکوکاری ویژه بزرگداشت شهدا در خرم‌آباد برگزار شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر