کد خبر: ۶۸۶۷۷۴۵
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: خوشبختانه به اهدافی که از برگزاری جشنواره زمستان بیدار دنبال می‌کردیم رسیدیم.

به اهدافمان در جشنواره زمستان بیدار رسیدیم

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در افتتاحیه جشنواره زمستان بیدار شهرستان کوثر افزود: به اهدافی که از برگزاری جشنواره زمستان بیدار دنبال می‌ کردیم رسیدیم .

وی گفت: با توجه به اینکه محور اول توسعه استان اردبیل گردشگری می باشد اجرای جشنواره زمستان بیدار نیز در همین راستا و برای معرفی پتانسیل های گردشگری زمستانی است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: هدف از اجرای برنامه های زمستان بیدار معرفی ظرفیت ها و قابلیت های زمستانی استان در کنار ایجاد زمینه افزایش نشاط و شادابی در فصول پاییز و زمستان است.

فلاحی اظهار داشت: برنامه های جشنواره های زمستان بیدار در حد مطلوب برگزار شد که مورد تجلیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری واقع شد.

وی افزود: مسیر گردشگری این استان از مسیر شرق به غرب سابق، به سمت جنوب به شمال تغیر جهت داده است و این می تواند توسعه گردشگری را در سطح استان متوازن کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: برای توسعه طرح های گردشگری کشاورزی و عشایر در پارس آباد مغان، ایجاد طرح گردشگری سلامت در بیله سوار و طرح گردشگری 2 بهار در منطقه گرمی تلاش می شود.

فلاحی تاکید کرد: طرح های گردشگری قابل توجهی توسط بخش خصوصی در این منطقه در حال اجرا است که با تکمیل و بهره برداری از آنها از جمله طرح بزرگ گردشگری آبگرم کوثر با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی این شهرستان بزودی مورد توجه خاص گردشگران قرار خواهد گرفت.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه خارجی توسعه صنعت گردشگری می تواند ضمن حل بخش مهمی از بیکاری منطقه موجب تولید ثروت پایدار در مناطق مختلف این استان شود.

انتهای پیام/ع

برگزاری جشنواره زمستان بیدار در کوثر

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر