کد خبر: ۶۸۶۹۳۱۴
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
امیرآبادی قرائت کرد؛

عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان درخصوص محکومیت حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند که باعث کشتار جمعی از مسلمانان شد را قرائت کرد.

بیانیه نمایندگان مجلس درخصوص محکومیت حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلندبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی امروز (یکشنبه ۲۶ اسفند) مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی را درباره محکومیت جنایت تروریستی در نیوزلند را قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت تروریستی و وحشیانه تروریست‌ها در کشور نیوزلند و کشتار ددمنشانه جمعی از مسلمانان و نمازگزاران جمعه، قلب همه انسان‌های آزاداندیش جهان را به درد آورد.

بدون شک این جنایت ثابت کرد که مسلمان بودن برای تروریست‌های دست پروده قدرت‌های استکباری خود به خود جرم نابخشودنی است.

در عین حال جنایت مذکور ثابت کرد برای مستکبران جهانی، حقوق بشر و حق حیات انسانی صرفاً ابزاری برای پیشبرد مطامع غیرانسانی آن‌ها محسوب می‌شود، فلذا با استاندارد‌های دوگانه شاهد آن هستیم که مهر سکوت بر لب زده اند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید فاجعه تروریستی از دستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهم که فعالانه به مجامع بین المللی و سازمان‌های جهانی و اسلامی از جمله سازمان همکاری اسلامی تماس گرفته و نشست فوق العاده‌ای در این زمینه برگزار نماید و با جدیت تمام و ارائه راهکار‌های عملی مانع چنین اقداماتی در سطح جهان گشته و با مقابله با هرگونه سوءاستفاده از نام اسلام و مسلمانان از بکارگیری استاندارد‌های دوگانه در مقابل تروریست‌ها و پدیده شوم تروریست جلوگیری کند.

گفتنی است این بیانیه به امضای تمامی نمایندگان حاضر در صحن مجلس رسیده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر