کد خبر: ۶۸۷۶۲۳۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

تور‌های گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با هدف آشنایی هموطنان با این مجموعه در جشنواره نوروزگاه عید شرقی برگزار می‌شود.

برگزاری تور‌های گردشگری اراضی عباس آباد در جشنواره نوروزگاه عید شرقیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جشنواره «نورزگاه عید شرقی» از ۲ تا ۱۲ فروردین به عنوان ویژه برنامه نوروزی شرکت نوسازی عباس آباد در بخش‌های متفاوت و جذاب اجرا می‌شود. در راستای آشنایی بیشتر هموطنان به این مجموعه ۵۷۰ هکتاری تور‌های گردشگری در دو قالب پیاده و سواره به همراه راهنمای گردشگری به اجرا در می‌آید.

در بخش گردشگری پیاده هموطنان می‌توانند رایگان به همراه لیدر از پهنه شرقی و غربی این اراضی بازدید کنند. تور گردشگری پهنه غربی از بوستان آب و آتش شروع شده و با گذر از برج کبوترخانه، میدان فانوس، پل طبیعت، پل ابریشم، گنبد مینا، بوستان نوروز در بوستان مشاهیر به اتمام می‌رسد. تور پهنه شرقی نیز از بوستان آب و آتش شروع می‌شود و با پیمودن مسیری متفاوت با گذر از پل طبیعت، از دیگر جاذبه‌های این منطقه نظیر بوستان طالقانی، برج پرچم، باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب دیدن می‌کند.

در بخش دیگر تور گردشگری با ماشین برقی فقط در پهنه غربی این اراضی اجرا می‌شود و هموطنان می‌توانند در ایستگاه‌های ذکر شده نظیر تور پیاده این بار با ماشین برقی از جاذبه‌های این منطقه به همراه لیدر دیدن کنند. این تور‌ها از ساعت ۱۱ تا ۱۷ در سه سانس هر دو ساعت یک بار اجرا می‌شود.

علاوه بر این‌ها طبق تفاهم نامه‌ای میان منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد و منطقه ۱۲، شروع و پایان رینگ گردشگری تهران قدیم که توسط اتوبوس‌های دو طبقه هر روز در دو سانس در ساعت‌های ۱۰ و ۱۴ از میدان مشاهیر شروع می‌شود و با بازدید از منطقه ۱۲ در همین محل به کار خود پایان می‌دهد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر