کد خبر: ۶۸۸۹۸۸۷
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
کد خبر : ۶۸۸۹۸۸۷

شهردار اهواز از تداوم خدمات شهری در اهواز همزمان با مدیریت سیلاب خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، منصور کتانباف، شهردار اهواز گفت: از روز‌های نخست سال جاری در حالی که مجموعه شهرداری اهواز مشغول اقدامات نوروزی در شهر بود، موضوع پیشروی کارون به سمت سواحل داخل شهر که بر اثر رها‌سازی آب سد‌های بالادست بوجود آمده بود، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان به ویژه در شهرداری اهواز و سبب آماده باش و تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری اهواز شد.

وی تصریح کرد: همزمان با آماده باش نیرو‌های شهرداری اهواز در موضوع مقابله با سیلاب احتمالی ناشی از بالا آمدن بی‌سابقه سطح آب کارون که با تلاش شبانه روزی مانع از ورود آب به شهر شدند، این سازمان از وظایف ذاتی و برنامه‌های خود در زمینه‌های مختلف عمرانی و خدماتی عقب نمانده و تلاش می‌کند در کنار مدیریت بحران، امور جاری خود را به انجام برساند.

کتانباف با بیان اینکه عملیات آسفالت که در روز‌های پایانی سال گذشته آغاز شد از سر گرفته شده است، افزود: در منطقه ۸، عملیات روکش آسفالت در کوی طلاب و همچنین در محدوده ۳۰۰ دستگاه منازل بهزیستی در جریان است.

شهردار اهواز اذعان کرد: با توجه به بسته بودن مسیر‌های ساحلی به دلیل امکان پیشروی آب رودخانه، فرصت مناسبی برای لکه‌گیری گسترده به‌وجود آمده که فعلا جاده ساحلی غربی بین پل شهید دقایقی (سوم) و پل سیاه در جریان است.

منصور کتانباف اظهار کرد: در روز‌های آینده ترمیم و روکش معابر در خیابان جمهوری اسلامی نیز انجام می‌شود.

وی با اشاره به شروع مجدد پروژه‌های کلان و زیرساختی بیان کرد: تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف (چهارشیر) نیز تا چند روز آینده آغاز می‌شود و محور L۲۰۰ از فلکه نخل به سمت سه راه فرودگاه نیز که پیشرفت فیزیکی بالایی دارد به‌زودی زیربار ترافیک می‌رود و همزمان عملیات محور L۵۰۰ از دروازه به سمت سه‌راه فرودگاه نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/گ

تلاش شبانه روزی شهرداری برای مقابله با سیل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر